• Pies Uggie i Złoty Glob dla filmu "Artysta"
  Sympatyczny psiak – Jack Russell Terrier Uggie – gwiazdor oscarowego filmu "Artysta", odszedł do lepszej krainy.
 • Uggie zostawił odciski swych łap w Hollywood
  Uggie – terier znany z obsypanego Oscarami filmu "Artysta" – jest pierwszym psem, który zostawił odciski swych łap w betonie na podjeździe słynnego Teatru Chińskiego Graumana w Hollywood.
 • Uggie i jego trener Omar von Muller
  Był pierwszym psem zaproszonym na galę wręczenia nagród Akademii Filmowej. Psiego odpowiednika Oscara – Golden Collar też zdobył. Złotą Obrożę dostał za dwie role w filmach "Artysta" i "Woda dla słoni". Teraz znów wszedł do historii. 10-letni terrier Uggie jako odcisnął swoje łapy w betonie na podjeździe słynnego Teatru Chińskiego Graumana w Hollywood...
 • Psia gwiazda "Artysty" – terrier Uggie na czerwonym dywanie
  Biało – brązowy jack russell terrier, jest pierwszym psem, który pojawił się na gali rozdania Oscarów. 9-letni Uggie miał swoje miejsce na widowni i był jedną z największych gwiazd niedzielnego wieczoru.
 • Meryl Streep ze swoim trzecim w karierze Oscarem
  84. ceremonia rozdania nagród amerykańskiej Akademii Filmowej odbyła się w w nocy z niedzieli na poniedziałek czasu polskiego w Highland Center w Hollywood. Galę po raz dziewiąty prowadził Billy Crystal, Michel Hazanavicius dziękował pierwszemu zaproszonemu na Oscary psu – Uggiemu, a Sacha Barona Cohen przyszedł w mundurze imitującym strój dyktatora Muammara Kaddafiego i z urną ze zdjęciem dyktatora Korei Północnej Kim Dzong Ila. Oto najciekawsze momenty Oscarów 2012 w obiektywach fotografików...
 • Pies Uggie i Złoty Glob dla filmu "Artysta"
  Najsłynniejszy w ostatnich tygodniach pies Uggie, gwiazdor filmu "Artysta" i "Woda dla słoni", musi zakończyć swoją karierę w show-biznesie. Weterynarze zdiagnozowali u niego rzadką chorobę neurologiczną i zalecili emeryturę.