• Mały salon
    Rodzina, która podróżowała po Europie, w jednym z mieszkań wynajmowanych przez Airbnb w Irlandii odkryła ukrytą kamerę. W sieci zawrzało.
  • Telewizja przygotowywała  reportaż o księżach pedofilach
    Szczeciński proboszcz uwięził na plebanii ekipę francuskiej telewizji France24. Ekipa telewizyjna przyjechała do Szczecina aby zweryfikować rozmowy, które przeprowadzili rozmowy z ofiarami księży pedofili, molestowanych przez duchownych z fundacji "Nie lękajcie się", mającej pomagać właśnie ofiarom księży. Trop prowadził do szczecińskiej parafii.
  • Jak czulibyście się jadąc windą w której obok Was stoi trumna, która w dodatku się otwiera i wyskakuje z niej nieboszczyk? Jeśli nie wyobrażacie sobie swojej reakcji, to zobaczcie, jak zachowywali się ludzie, których wkręcono w taką sytuacją. Oto kolejny okrutny dowcip z windą .
  • Ten dowcip z wykorzystaniem ukrytej kamery nadaje się jedynie dla osób o mocnych nerwach. Niczego nieświadome ofiary żartownisia wchodzą do windy, w której po kilku sekundach gaśnie światło. Gdy ponownie się zapala ich oczom ukazuje się przerażające zjawisko. Histeryczne reakcje ludzi najlepiej świadczą o okrucieństwie tego żartu. Jak Wam się podoba?
  • We wczorajszym odcinku programu "Szymon na żywo", ofiarami poczucia humoru Szymona Majewskiego i Michała Piróga padły opiekunki do dzieci.