Wiceminister założył się z Kolendą-Zaleską o 10 tys. złotych
22 lipca 2020Dziennikarka TVN Katarzyna Kolenda-Zaleska założyła się z wiceszefem MSZ Pawłem Jabłońskim o 10 tys. złotych. Wiceminister uważa, że przez najbliższe 7 lat Polska nie straci ani centa z tytułu praworządności, z którą powiązano wypłaty środków unijnych.