• Benetton - kolekcja wiosna/lato 2014
  Nowoczesne kroje, ciekawe połączenia wzorów i jak zwykle dużo koloru - oto, co proponuje marka na nadchodzący sezon.
 • United Colors of Benetton - kolekcja jesień/zima 2013/2014
  Jak na jesień przystało, kolory nie rażą, ale ocieplają stylizacje i nadają jej charakter. Obejrzyjcie zdjęcia z pokazu kolekcji damskiej.
 • United Colors of Benetton - pokaz kolekcji jesień/zima 2012/2013
  Nawet najbardziej szara jesień ubrana w kolor od razu staje się bardziej znośna! Chcecie w tym sezonie pomalować swoją rzeczywistość? Możecie liczyć na Benettona! Marka nie zawodzi i jak zwykle proponuje stylizacje w podnoszących na duchu kolorach. Zobaczcie zdjęcia z pokazu.
 • United Colors of Benetton - kolekcja wiosna/lato 2012
  Trudno wyobrazić sobie bardziej energetyczne kolory niż te proponowane przez United Colors of Benetton. Tak jak zwykle, na sezon wiosna/lato 2012 marka po prostu zalewa nas barwami! Oto niesamowite zdjęcia z kampanii wizerunkowej najnowszej kolekcji Benettona.
 • United Colors of Benetton - kolekcja jesień/zima 2011/2012.
  Ciepłe ubrania wcale nie muszą być nudne. Wystarczy odrobina koloru, aby stały się one doskonałym "ogrzewaczem" zimowego klimatu i "rozjaśniaczem" szarej aury, której wszyscy mamy dość. O tym, jak sprytnie można się bawić żywymi barwami, przekonuje najnowsza kolekcja marki United Colors of Benetton. Zobacz zdjęcia prosto z mieniącego się kolorami wybiegu.
 • Bieliźniane figle-migle - kolekcja bielizny United Colors of Benetton na lato 2011.
  Bielizna (zarówno ta noszona w ciągu dnia, jak i nocna) wcale nie musi być nudna! Tu też jest miejsce na zabawę kolorami, wzorami i tkaninami. To wszystko po raz kolejny można odnaleźć w kolekcji United Colors of Bennetton. "Po raz kolejny" też jednak nie oznacza oklepania i sztampowości. Tegoroczna bielizna znanej marki jest niezwykle świeża, delikatna, po prostu zachwycająca. Zobaczcie, zainspirujcie się i bawcie się także tymi elementami garderoby, które nie wszyscy mogą zobaczyć...
 • Modowe zgadywanki: w czym na plażę, w czym do łóżka? Bielizna i stroje kąpielowe Benetton na lato 2011.
  Zabawy w modzie nigdy dość! Marka Benetton dobrze zna tę maksymę i zapewne kierowała się nią, przygotowując najnowszą kolekcję strojów kąpielowych i bielizny. Dlaczego? Bo oglądając te propozycje, trudno odróżnić to, w czym mamy pokazywać się na plaży od tego, co pięknie nazywa się intymnymi częściami garderoby. Bielizna i stroje kąpielowe United Colors of Benetton na lato 2011 porażają bajecznymi kolorami i wzorami. Macie ochotę na zgadywankę. Oglądajcie zdjęcia i oceniajcie, co jest czym!