• Urszula Grabowska
  W miniony weekend 41-letnia aktorka była modelką na Fashion Square w Krakowie. Było to jej pierwsze publiczne wystąpienie od ponad roku. Na zdjęciach z imprezy można zauważyć, że w czasie, gdy nie bywała na imprezach, zmieniła się jej figura. Bardzo szczupła dotychczas Urszula zaskoczyła kobiecymi krągłościami. Jak Wam się podoba?
 • "Sprawiedliwy" to kino w starym stylu – spokojne, szczere, bez fajerwerków
  Kilka lat po kameralnej "Joannie" Feliksa Falka na nasze ekrany powraca temat Polaków, którzy z narażeniem własnego życia ratowali Żydów.
 • Na krawędzi
  Telewizyjna Czwórka od 1 lipca rozpocznie emisję kryminalnego serialu "Na krawędzi" z Urszulą Grabowską i Markiem Bukowskim w rolach głównych. 1 lipca wyemitowany zostanie pilot serialu, a w kolejne wtorki nadawane będą wszystkie odcinki pierwszego sezonu.
 • Sonia Bohosiewicz, Andrzej Wolf i Janusz Zaorski na premierze "Syberiady polskiej"
  "Realizacja tego filmu była moim marzeniem, również z pobudek osobistych" – mówi twórca "Syberiady polskiej" Janusz Zaorski. Historia rodziny wywiezionej na Syberię trafi na ekrany kin 22 lutego, ale już w poniedziałek odbyła się w Warszawie jej uroczysta premiera. Pierwsze recenzje nie są jednak zbyt pochlebne: "Szkoda szkolnej młodzieży, która będzie zapewne straszona tym koszmarem w ramach lekcji historii" – pisze Michał Zygmunt w Stopklatce.
 • "Syberiada polska"
  "Syberiada polska" zapowiadana jest jako jedna z największych produkcji ostatnich lat. Epicki obraz Janusza Zaorskiego (twórcy "Matkę Królów" i "Jeziora Bodeńskiego") jest historią Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. – To nie jest film kombatancki – zapewnia reżyser – To film o zwycięstwie.
 • W czwartym, ostatnim już sezonie serialu "Przepis na życie" w życiu głównych bohaterów z pewnością zajdzie wiele zmian. Widzowie mogą także spodziewać się zupełnie nowych wątków. Bohaterką jednego z nich będzie psycholog Dorota Kassini, w postać której wciela się Urszula Grabowska.
 • Fani talentu i urody Urszuli Grabowskiej już niebawem będą mieli okazję podziwiać ją w nowym serialu Polsatu. Aktorka wcieli się w postać głównej bohaterki, która szuka zemsty na swoich oprawcach z przeszłości.
 • Obsada serialu "Na krawędzi"
  "Na krawędzi" to nowy 13-odcinkowy serial kryminalny produkowany przez spółkę Baltmedia dla Telewizji Polsat. Na antenie pojawi się wraz z jesiennymi propozycjami telewizyjnymi. Głównym tematem serialu jest walka z przestępczością w obronie wykorzystywanych kobiet.
 • Rusin w sukni po Grabowskiej
  Czyżby Kinga Rusin lubiła nosić ubrania „po” innych gwiazdach? Prezenterka znów powtórzyła cudzą stylizację. Tym razem Rusin zdublowała strój Urszuli Grabowskiej.
 • Kreacje gwiazd na gali Orły 2012
  Przepastne dekolty, prześwity i głębokie wycięcia kontra stonowane „małe czarne” i długie do ziemi suknie. Na gali Orły 2012 większość gwiazd polskiego kina postawiła na klasyczną elegancję. Nie zabrakło jednak śmielszych kreacji, jak chociażby ta Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej. Zobacz zdjęcia!