• Biedronka
  Jesień to czas, gdy obserwujemy skupiska biedronki azjatyckiej, szukającej miejsca do przezimowania. Entomolodzy proponują różne sposoby na poradzenie sobie z owadami: od tworzenia dla nich alternatywnych schronień - po odkurzanie i stosowanie zabiegów chemicznych.
 • Google
  Nie trzeba już będzie samemu pamiętać o usuwaniu historii naszych wyszukiwań w Google. Firma wprowadza bowiem możliwość ustawienia automatycznego usuwania danych po upływie pewnego czasu.
 • Zablokowana strona Marka Jakubiaka
  Użytkownicy związani ze środowiskiem narodowców, poseł Marek Jakubiak i redaktor naczelny "Super Expressu" Sławomir Jastrzębowski są blokowani na Facebooku.
 • Mężczyzna z tatuażem
  Coraz więcej Polaków decyduje się na wykonanie tatuażu. Kiedy idą na pierwszą wizytę do salonu, rzadko są jednak świadomi przysługujących im praw. Nie wiedzą między innymi, że w przypadku źle wykonanego wzoru mogą go poprawić na koszt tatuatora, nawet w innym salonie. Gabinetom tatuaży zdarzają się także nadużycia, takie jak żądanie zaliczki bądź pobieranie pełnej kwoty przed zabiegiem.
 • Mężczyzna z tatuażem
  Usuwanie tatuaży stało się jednym z popularniejszych zabiegów dermatologii estetycznej. Do całkowitego pozbycia się niechcianego wzoru z ciała nie wystarczy jednak jedna sesja. Ich ilość uzależniona jest od koloru wzoru, rodzaju barwników, lokalizacji i wielkości tatuażu oraz reakcji skóry na laser. Pojedynczy zabieg średnio trwa 1-3 minuty. Aby złagodzić ból, stosowane jest znieczulenie zewnętrzne.
 • Tatuaż
  Dziś „dziarają” się wszyscy, niezależnie od wykonywanego zawodu i wieku. A popularne motywy: delfin, motyl, ornamenty roślinne i gwiazdki mają przede wszystkim zdobić ciało. Co jednak, jeśli tatuaż powstał pod wpływem impulsu i przysparza problemów? Radzimy jak usunąć w mało inwazyjny sposób „wakacyjną pamiątkę” dzięki laserowi.
 • Dziś Eurostat opublikuje wstępne dane na temat wzrostu gospodarczego w Unii Europejskiej oraz strefie euro w II kw. tego roku i według wszelkiego prawdopodobieństwa będą one pozytywne. PKB całej Unii wzrośnie po raz pierwszy od trzech kwartałów, strefa euro przełamie fatalną passę sześciu kolejnych kwartałów spadku.