• Czym najskuteczniej uwodzą kobiety?
  Kobiety uwodzą mężczyzn od wieków, ale robią to tak subtelnie, że najczęściej są oni zupełnie nieświadomi gry, w jaką zostali uwikłani. Mało tego, dwoją się i troją, by zwrócić na siebie uwagą kobiety, która... no właśnie... przeprowadza na nich skomplikowany proces, wskutek którego zostanie zdobyta przez mężczyznę, którego sama wskazała i odpowiednio „zmotywowała”...
 • Catherine Deneuve
  100 Francuzek, w tym aktorka Catherine Deneuve, podpisało się pod listem w obronie prawa mężczyzn do uwodzenia; skandal wokół producenta z USA Harveya Weinsteina zabrnął za daleko - oceniły. Zdaniem feministek to oznaka pogardy wobec ofiar przemocy seksualnej.
 • Zakochani
  Samo słowo "uwodzenie" w tej chwili nie funkcjonuje - uważa satyryk Krzysztof Materna. Dlaczego tak uważa? Jaką rolę odegrał w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M."?
 • Rotmistrz Jerzy Sosnowski
  Gdy zjawiał się w ekskluzywnym hotelu Kempinski, a potem wchodził sprężystym krokiem do swojej ulubionej sali - Ovale Saal, wszyscy zwracali oczy w jego stronę. Zawsze zamawiał Kruga, najdroższego i najlepszego szampana na świecie. Ułan, rotmistrz Jerzy von Nałęcz-Sosnowski, był sensacją towarzyską Berlina lat 20. i 30. Niesamowicie bogaty, świetny tancerz, niezrównany kochanek i... polski szpieg.
 • Mów do mnie normalnie
  Kawa w kawiarni czy spacer w parku? Seks na pierwszej randce, a może… dopiero po ślubie? Związek na dobre i na złe czy raczej… układ bez zobowiązań? Czego tak naprawdę pragną kobiety? Sprawdziliśmy to! W grudniu br. Sympatia.pl zapytała użytkowniczki serwisu o to, czego tak naprawdę pragną. W sondzie udział wzięły niemal 3 tysiące pań!
 • Kobieta podrywająca mężczyznę
  Żeby zdobyć serce mężczyzny najpierw trzeba się z nim zaprzyjaźnić i nie szczędzić mu komplementów – wynika z badania przeprowadzonego przez portal MyDwoje.pl. Jedna czwarta panów przyznaje, że lubią być adorowani przez kobiety i oczekują sporego zainteresowania z ich strony. Najczęściej szukają kobiet czułych, wrażliwych, opiekuńczych i gospodarnych. Ogromne znaczenie ma także atrakcyjność fizyczna.
 • Channing Tatum u Jimmy'ego Kimmela
  Amerykański gwiazdor Channing Tatum, będąc gościem show Jimmy'ego Kimmela zapewne spodziewał się tego, iż czekają go trudne wyzwania. Gospodarz nie zwiódł swojego gościa, bowiem poprosił go, by uwiódł przypadkową kobietę. Oto, jak aktor poradził sobie z tym walentynkowym zadaniem.
 • Agnieszka Kaczorowska
  Agnieszkę Kaczorowską polska publiczność poznała jako uroczą Bożenkę z "Klanu". Od tego czasu, aktorka i tancerka wyrosła na niezwykle atrakcyjną kobietę, która umiejętnie wykorzystuje swój seksapil zarówno w pracy, jak i miłości.
 • Siłownia
  Sport stał się nieodzownym elementem życia wielu z nas, sposobem na utrzymanie figury, zdrowia i … solidnym fundamentem nie jednej damsko-męskiej relacji. Oto, co bywalcy siłowni myślą o "sportowych związkach".
 • Kto powinien rozpocząć...
  Wypełniony profil i załadowane zdjęcia w serwisie matrymonialnym, to nie koniec dylematów, z którymi musimy się zmierzyć szukając miłości przez sieć. Kto powinien pierwszy zaproponować kontakt – mężczyzna czy kobieta? Czy kobiecie wypada napisać do mężczyzny? Największe internetowe biuro matrymonialne w Polsce, MyDwoje.pl, zapytało o zdanie swoich użytkowników. Odpowiedzi udzieliło ponad 1300 osób, które szukają stałego związku przez Internet.