• "Spring Breakers" – James Franco i piękne dziewczyny w bikini w kinach od 5 kwietnia
  Kolejny zwiastun "Spring Breakers" – tym razem w wersji bez cenzury. Obraz przedstawia historię czterech uczennic college'u (Vanessa Hudgens, Selena Gomez, Rachel Korine i Ashley Benson), które okradają restaurację fast food, aby zdobyć pieniądze na wypad w trakcie wiosennej przerwy w szkole. Na Florydzie poznają pozbawionego skrupułów kryminalistę (James Franco), który namawia je do zlikwidowania jego największego wroga...
 • Kasia Smutniak w drodze na ceremonię zamknięcia festiwalu
  I po festiwalu. Główna nagroda Złotego Lwa przypadła w tym roku południowokoreańskiemu filmowi "Litość" w reżyserii Kima Ki Duka. Dla 51-letniego twórcy laury w Wenecji to nie pierwszyzna. W 2004 roku zdobył Srebrnego Lwa za film "Pusty dom". Oto finał słynnej imprezy w obiektywach fotografów.
 • Głęboki dekolt Venessy Hudgen
  Zakładając taką kreację, trzeba się liczyć z tym, że pokaże się kawałek ciała, który powinien zostać zakryty... A może właśnie o to chodzi? Oto sukienka, która naprawdę łatwo mogła się osunąć z nieskrępowanego bielizną biustu młodej aktorki.
 • Selena Gomez potrzebuje pieniędzy na wypad
  Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu filmu "Spring Breakers" Harmony'ego Korina.
 • 2. Britney Spears
  Facebook to nowy niebezpieczny nałóg, który rozprzestrzenił się już na cały świat. Dopadł nawet największe gwiazdy Hollywood, które nie wyobrażają sobie dnia bez uaktualnienia swojego profilu. Dodają po kilka postów dziennie na facebookowej osi czasu, wstawiają dziesiątki zdjęć i z wypiekami na twarzy sprawdzają liczbę fanów, którzy polubili ich fanpage'a. Oto gwiazdy, która mają obsesję na punkcie Facebooka.
 • Vanessa Hudgens
  Vanessa Hudgens nie jest imprezową dziewczyną. Aktorka zapewnia, że zamiast chodzić po klubach woli spędzać czas w domu.
 • Z lolitek w kobiety. „Młodociane” gwiazdy eksponują wdzięki
  Zdobywały sławę jako nastolatki, były ikonami dla swoich rówieśniczek. Królowały w produkcjach Disneya i filmach dla młodzieży. Jednak ich urok lolitek ustąpił już miejsca dojrzalszej kobiecości. Młodociane gwiazdy – Miley Cyrus, Vanessa Hudgens, Demi Lovato - przestały być już dziewczynkami. Stały się kobietami i śmiało eksponują kobiece wdzięki… Zobacz zdjęcia!
 • Śmiałe negliże gwiazd na Peoples Choice Awards 2011
  Obcisłe do granic możliwości suknie, przepastne dekolty, błysk srebra i złota, seksowne prześwity i rozcięcia, które nie pozostawiają miejsca na jakąkolwiek bieliznę… Taką, uderzeniową dawkę seksapilu zaprezentowały światowe gwiazdy na gali Peoples Choice Awards. Te kobiety wiedzą, jak eksponować swoje wdzięki, by kusić i podgrzewać atmosferę… Zobacz zdjęcia!
 • Gwiazdy na Peoples Choice Awards 2011
  Co roku tak jest, ten rok nie jest wyjątkiem. Uroczysta gala Peoples Choice Awards 2011 przyciągnęła całą plejadę światowych gwiazd - zwłaszcza tych z młodszego pokolenia. Większość celebrytek zachwycała strojnymi strojnymi i podkreślającymi seksapil kreacjami, nie zabrakło mniej udanych stylizacji… Zobacz, kto się pojawił i jak się prezentował!
 • Wpadka! Tak oszpeciła się gwiazdka Disneya
  Gdzie się podziała egzotyczna uroda tej piękności? Gdzie kwintesencja stylu boho, z którego słynie ta młoda aktorka? Gwiazda Disneya zaliczyła stylową wpadkę. Nietrafiona fryzura, nietrafiony strój… Zobaczcie, jak się oszpeciła!