• Serena Williams w obiektywie Annie Leibovitz na okładce "Vanity Fair"
  Jeśli tylko gra, to jest liderką światowych rankingów. Dziś, chociaż jest w zaawansowanej ciąży i rakietę odłożyła na bok, wciąż znajduje się w czołówce. Serena Williams pokazała nowe oblicze na okładce "Vanity Fair", które opisało historię miłości jej i Alexisa Ohaniana, współtwórcy serwisu Reddit.
 • Rihanna naga w obiektywie Annie Leibovitz
  Czego się nie robi dla mistrzyni słynnej Annie Leibovitz? Rihanna zrzuciła nawet ciuszki, by nago wystąpić w sesji zdjęciowej, której efekt można oglądać w nowym numerze magazynu "Vanity Fair".
 • Demi Lovato
  23-letnia Demi Lovato wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej dla „Vanity Fair”. Idolka tysięcy nastolatek wystąpiła bez makijażu i bez odzieży… Zobacz koniecznie!
 • Caitlyn Jenner na okładce Vanity Fair
  Ojczym Kim Kardashian, Bruce Jenner, po zmianie płci debiutuje na okładce magazynu "Vanity Fair". "Jestem wolna. Mówcie mi Caitlyn!" - apeluje. Autorką zdjęć jest znana fotografka, Annie Leibovitz.
 • Irina Shayk, Kristen Bell i Miranda Kerr
  O ile na samej gali Oscary 2014 gwiazdy nie epatowały ciałem i nie kusiły nagością, o tyle na tej najsłynniejszej pooscarowej imprezie można było zobaczyć co najmniej kilka szalenie seksownych dekoltów i zmysłowo opinających figury sukien. Obejrzyjcie je w naszej galerii.
 • Królowa Jordanii Rania Al-Abdullah
  Przynajmniej od dwóch lat Kate Middleton uznawana była za ikonę stylu. To się nie zmieni, jednak tym razem nie wygrała rankingu "Vanity Fair" na najlepiej ubraną kobietę. Wyprzedziła ją królowa Jordanii Rania Al-Abdullah.
 • Księżna Catherine i książę Harry
  Przedstawiciele brytyjskiej rodziny królewskiej księżna Catherine i książę Harry, znaleźli się na czele listy najlepiej ubranych ludzi świata układanej przez amerykański magazyn "Vanity Fair". Listę redaguje ponad dwa tysiące osobistości ze świata mody.
 • Utracona kobiecość? Przesadnie umięśnione ramiona hollywoodzkiej seksbomby
  Jedna z najbardziej pożądanych kobiet Hollywoodu doznała chyba uszczerbku na swojej kobiecości. Cameron Diaz najwidoczniej przesadziła z zajęciami na siłowni. Aktorka pokazała światu ramiona, które w pewnych ujęciach wydawały się po męsku i przesadnie rozrośnięte…
 • Irina Shayk w seksownej kreacji
  Nie każda gwiazda miałaby odwagę założyć tak śmiałą kreację, ale Irina Shayk, partnerka Christiana Ronalda, nie miała z tym najmniejszych problemów. Na oscarowej imprezie Vanity Fair modelka pojawiła się w sukni odsłaniającej dużo ciała i zrobiła furorę. Podoba się Wam?
 • Jennifer Lawrence (nominowana jest za rolę we wstrząsającym dramacie "Do szpiku kości")
  Jessica Chastain, Rooney Mara i Mia Wasikowska. Czy one będą "numerem jeden" w Hollywood? Tak wróży magazyn "Vanity Fair", który umieścił aktorki na liście 11 gwiazd, mających "rządzić" filmem w 2012 roku. Wskazywanie, które z aktorek mają szansę zawładnąć sercami widzów i podbić Hollywood to tradycja sięgająca 1995 toku. Wówczas gwiazdami specjalnego wydania były m.in. Nicole Kidman, Julianne Moore i Gwyneth Paltrow. W tym roku redaktorka Jane Sarkin wytypowała 11 aktorek, które mają szansę powtórzyć ich sukces...