• Patryk Vega (z prawej)
  Patryk Vega znany jest z tego, że swoje filmy robi z rozmachem. Reżyser "Pitbulla" i "Botoksu" wpadł na pomysł, by kilka scen do swojego najnowszego dzieła nakręcić na stadionie w Poznaniu podczas meczu Polska - Chile.
 • Sinclair Vega
  Ten komputer pamięta każdy, kto zaczynał przygodę z informatyką jeszcze za czasów PRL. O ZX Spectrum, zwanym popularnie "trumną" marzyło wielu z nas. Teraz sir CLive Sinclair planuje przywrócić legendę światu i zbiera pieniądze w formule crowdfundingu. Poznajcie Vegę.
 • Kadr z filmu "Służby specjalne" / VUE Movie Distribution
  "Mocniejszy niż <Pitbull>" - tak reklamowany jest nowy film Patryka Vegi. On sam niedawno mówił, że część mediów ma zakaz mówienia o jego obrazie. Opowiadał również o scenie wieszania jednego z drugoplanowych bohaterów - polityka w biało-czerwonym krawacie - nad którą pracowano przez 20 godzin. Do kin wchodzi film "Służby specjalne", w którym widzowie bez problemu dostrzegą bohaterów największych afer politycznych ostatnich lat.
 • Wystartowała rakieta Vega z pierwszym polskim satelitą
  Z kosmodromu Kourou w Gujanie Francuskiej wystartowała pierwsza europejska rakieta Vega. Wśród satelitów, które wynosi na orbitę, jest też pierwszy satelita z Polski.
 • Nowa europejska rakieta Vega gotowa do startu z polskim satelitą
  Europejska Agencja Kosmiczna (ESA) poinformowała, że jej nowa rakieta nośna Vega przeszła pozytywnie kolejny etap testów i jest gotowa do swojego pierwszego startu, który ma nastąpić 9 lutego. Vega wyniesie na orbitę m.in. polskiego satelitę PW-Sat.
 • Danuta Stenka na tropie przestępców i własnej przeszłości
  Wiosną przyszłego roku zobaczymy w Dwójce nowy serial kryminalny, a w nim Danutę Stenkę.