• Robert Downey Jr. i Robert Duvall jako syn i ojciec w filmie "Sędzia"
  Szykuje się aktorski pojedynek na szczycie. W dramacie sądowym "Sędzia" ("The Judge") główne role zagrało dwóch słynnych Robertów – Downey Jr. i Duvall. Na ekranie walczą ze sobą i o siebie, jak na skłóconą rodzinę przystało.
 • "Bates Motel" nie tylko dla miłośników Hitchcocka
  Kto nie pamięta mrożących krew w żyłach scen z "Psychozy" Alfreda Hitchcocka? Ich sprawca Norman Bates jest bohaterem tego serialu, którego pierwszy sezon trafił już na płyty DVD.
 • "Obecność"
  Bohaterowie "Obecności" są prawdziwi. Lorraine Warren i jej mąż Ed zrobili zawrotną karierę jako demonolodzy badający zjawiska paranormalne, m.in. słynne nawiedzenie domu w Amityville. Film Jamesa Wana także oparty jest na prowadzonej przez nich sprawie – rzekomo tak drastycznej, że dopiero niedawno zostały ujawnione jej kulisy. I już nawet ten marny chwyt reklamowy może dać pojęcie, jaką jest produkcją.
 • "Obecność" – wyłącznie ograne chwyty
  James Wan próbuje nabrać widzów na "Obecność" – kolejną historię o nawiedzonym domu.
 • Vera Farmiga
  Vera Farmiga jest jedną z najbardziej utalentowanych i dziś najbardziej wziętych hollywoodzkich gwiazd, choć zarzeka się, że nigdy nie chciała być sławna.
 • "Obecność" – Vera Farmiga bada zjawiska paranormalne
  Zanim powstało Amityville, było Harrisville. "Obecność" w reżyserii Jamesa Wana, opowiada historię Eda i Lorraine Warrenów (Patrick Wilson, Vera Farmiga), światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. W polskich kinach od 26 lipca.
 • Piękne siostry Farmiga – Taissa i Vera
  Młodsza siostra Very Farmigi, Taissa, otrzymuje coraz więcej propozycji aktorskich. W swoim najnowszym filmie chce ją zobaczyć m.in. Sofia Coppola.
 • Marcin Walewski zagra w "Closer To The Moon"
  Młody polski aktor Marcin Walewski zagra w filmie "Closer To The Moon". Chłopiec zagra m.in.u boku Very Farmigi i Marka Stronga.