• Gigi Hadid
  Jak pokazuje ten wypadek, wpadki zdarzają się najlepszym. Boska Gigi Hadid - jedna z najbardziej rozchwytywanych obecnie modelek - idąc po wybiegu, pokazała to, czego nie powinna. Zobaczcie zdjęcia.
 • Willa Versace
  Wystawiona za 125 mln dolarów willa Versace została ostatecznie sprzedana za 41,5 mln dolarów. Nieruchomość, która znajduje się w Miami na nowego właściciela czekała od ponad roku.
 • Casa Casuarina
  Od zawsze był to jeden z najgorętszych adresów. Kiedy Versace kupował ją za 10 mln dolarów, nie wiedział jeszcze, że na renowację i rozbudowę posiadłości wyłoży - bagatela - 30 mln dolarów. Zobacz, jak teraz wygląda ta luksusowa nieruchomość.
 • Kolekcja Versace haute couture jesień/zima 2012/2013
  Kreacje tego domu mody to obiekt pożądania kobiet na całym świecie. Najnowsza kolekcja haute couture, zaprezentowana na trwającym właśnie w Paryżu "tygodniu mody krawiectwa wysokiego", jak zwykle zachwyca. Zobaczcie propozycje mistrza na kolejny sezon.
 • Noga Jolie gwiazdą Oscarów. Angelina Jolie i Brad Pitt na rozdaniu Oscarów 2012
  Jeśli ktoś miał sto pytań do prawej nogi Angeliny Jolie, uzyskał tego wieczoru sto odpowiedzi. Angelina Jolie wraz z Bradem Pittem błyszczeli na oscarowej gali, jednak języczkiem uwagi i celem złośliwych komentarzy stała się… kończyna aktorki. Noga Jolie wyrosła na jedną z większych „gwiazd” gali  i doczekała się nawet własnego profilu na Twitterze! Strona nogi Jolie wypełniona jest komentarzami w stylu: "Musicie przyznać, że kawał nogi ze mnie!" Skąd takie zainteresowanie częścią ciała gwiazdy i tak wiele złośliwych przytyków? Sprawdź i zobacz zdjęcia!
 • Marta Grycan z córką
  Jej styl wzbudza coraz więcej pozytywnych recenzji, padających z ust największych speców od mody. Chwalą ją Dawid Woliński i Tomasz Jacyków. Trudno się dziwić – Marta Grycan na swoje kreacje wydaje fortunę. W jej szafie znajdziemy stroje od Gucciego, Versace, Valentino, Aleksandra McQueena. Ile kosztują?
 • Spice Girls i sukienka z brytyjską flagą
  Styl Spice Girls kojarzony bywał z uosobieniem kiczu. A jednak słynna sukienka Geri Halliwell z brytyjską flagą osiągnęła status ikony. Teraz wokalistka wraca z nową wersją kreacji, którą zaprojektowała dla marki Next.
 • Anja Rubik i sia Struss na wybiegach Paris Fashion Week
  Wszyscy wiemy, że Polki są najpiękniejsze. Nic dziwnego, że polskie topmodelki należą do pierwszej ligi światowego modelingu. Anja Rubik i Kasia Struss zaprezentowały się na prestiżowym tygodniu mody haute couture w Paryżu w pokazach najlepszych projektantów. Zobacz piękne Polki w akcji!
 • Pokaz kolekcji Donatelli Versace dla H&M.
  Na powrót Versace na tydzień mody haute couture trzeba było czekać osiem lat. Z kolei dom mody Dior - obecny tam co sezon - wciąż nie ma nowego dyrektora kreatywnego. Nic dziwnego, że paryskie pokazy tych gigantów mody wzbudzały tyle emocji.
 • Modelka Cindy Crawford, jej córka Kaia Gerber i syn Presley Gerber
  Niedaleko pada jabłko od jabłoni. 10-letnia córka Cindy Crawford już zadebiutowała w roli modelki. Kaia Gerber będzie promować młodzieżową kolekcję Versace.