• Mahershala Ali jako Don Shirley
  Czy nominowany do pięciu Oscarów "Green Book" to tylko kolejna gładka bajka o rasizmie, nakręcona przez białych liberałów dla białych liberałów? Odpowiedź wcale nie jest tak oczywista, jak mogłoby się wydawać.
 • "Captain Fantastic" w kinach od 10 marca 2017
  Do kin film "Captain Fantastic" trafi 10 marca. Grający w nim Viggo Mortensen nominowany był za swą rolę do Oscara. Reżyserem obrazu jest Matt Ross. Obraz opowiada historię ojca, który swoje sześć dzieci wychowuje z dala od cywilizacji. W którymś momencie i on i pociechy będą musiały naszykować się na nieuchronne, czyli zetknięcie ze światem i prawdziwym życiem.
 • "Rozgrywka": Widzowie ofiarmi oszustwa
  Hossein Amini przed kilku laty dał się poznać jako scenarzysta słynnego "Drive". W swoim reżyserskim debiucie unika jednak stylistycznej brawury właściwej filmowi Nicolasa Windinga Refna. "Rozgrywka" okazuje się niczym więcej niż dziełem solidnego rzemieślnika, zaledwie poprawną realizacją schematów wpisanych w konwencję psychologicznego thrillera.
 • Viggo Mortensen w filmie "Rozgrywka"
  "Rozgrywka" (tytuł oryginalny: "The Two Faces of January") to kolejna – po głośnych "Utalentowanym panu Ripley'u" i "Znajomych z pociągu" – ekranizacja powieści mistrzyni kryminału Patricii Highsmith. Czy świetny literacki oryginał i gwiazdorska obsada zapewnią jej sukces?
 • Viggo Mortensen będzie reżyserem
  Viggo Mortensen spróbuje sił po drugiej stronie kamery.
 • Viggo Mortensen podwójnie i po hiszpańsku
  "Everybody Has A Plan" ("Todos tenemos un plan") z Viggo Mortensenem w podwójnej roli to hiszpańskojęzyczny obraz, którego akcja rozgrywa się w Argentynie. Głównym bohaterem jest Agustín (Mortensen), sfrustrowany mężczyzna znudzony własnym życiem. Kiedy na łono rodziny niespodziewanie powraca jego brat bliźniak Pedro (także Mortensen), Agustín proponuje mu zamianę tożsamości, aby uciec od swojej szarej egzystencji. Film został zaprezentowany 8 września podczas tegorocznego festiwalu w Toronto.
 • Kristen Stewart, Sam Riley i Garrett Hedlund
  "W drodze" – dzieło Jacka Kerouaca uważane jest za jedną z najważniejszych powieści XX wieku. Za adaptację manifestu bitników zabrał się Walter Salles (twórca m.in. takich filmów jak "Dworzec nadziei" i "Dzienniki motocyklowe"), który w rolach głównych obsadził najgorętsze gwiazdy ostatnich lat: Kristen Stewart, Sama Riley'a, Viggo Mortensena i Kirsten Dunst. Głośna produkcja trafi do polskich kin 14 września. U nas "W drodze" już dziś!
 • Niebezpieczna metoda
  "Niebezpieczna metoda" Davida Cronenberga to opowieść o przyjaźni i rywalizacji między austriackim twórcą psychoanalizy Zygmuntem Freudem, a psychiatrą i psychologiem Karolem Gustawem Jungiem. Obu uczonych fascynuje ta sama kobieta – piękna pacjentka kliniki psychiatrycznej Sabina Spielrein. Na ekranie gwiazdy: Keira Knightley, Viggo Mortensen oraz Michael Fassbender. "Niebezpieczna metoda" w polskich kinach od 4 listopada.
 • Keira Knightley
  W poniedziałkowy wieczór w Londynie odbyła się uroczysta premiera najnowszego filmu Davida Cronenberga. "Niebezpieczna metoda" to, jak zapowiadają twórcy, skandalizująca i pełna erotyzmu opowieść o zakazanym trójkącie miłosnym: Freud, Jung i Sabina Spielrein. Na ekranie i na czerwonym dywanie gwiazdy: Keira Knightley, Viggo Mortensen oraz Michael Fassbender. "Niebezpieczna metoda" w polskich kinach już 4 listopada.
 • "Niebezpieczna metoda" na WFF
  Blisko 130 pełnometrażowych filmów z całego świata będzie można zobaczyć podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Impreza startuje 7 października. Festiwal zakończy "Niebezpieczna Metoda" Davida Cronenberga z plejadą gwiazd.