• Oto drugi zwiastun filmu "Mission: Impossible – Rogue Nation".
  Blisko, coraz bliżej jest początek nowej misji agenta Hunta. Światowa premiera "Mission: Impossible – Rogue Nation" zaplanowana została na 31 lipca, a w sieci pojawił się drugi zwiastun filmu z licencją na hit.
 • Najlepsze teksty z jednego z najważniejszych filmów ostatniej dekady XX wieku:
  Kultowe dzieło Quentina Tarantino zmieniło na zawsze oblicze współczesnego kina. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" Stopklatka zebrała najsłynniejsze teksty z tej filmowej kopalni cytatów, bo przecież… Zed zszedł, kochanie. Zed zszedł.
 • "Pirania 3DD" w kinach już 1 czerwca
  Komediowy horror "Pirania 3DD" jest kontynuacji filmu "Pirania 3D". Rok po krwawych wydarzeniach nad jeziorem Victoria, spragnione nowego żeru bezlitosne piranie przedostają się kanalizacją do basenów i świeżo otwartego parku wodnego "Big Wet". Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości, jeszcze bardziej ponętnych i jeszcze bardziej nagich ciał. W rolach głównych występują Danielle Panabaker, Christopher Lloyd, Ving Rhames i David Hasselhoff (jako on sam). W kinach już od 1 czerwca.
 • Mission: Impossible - Ghost Protocol
  Tom Cruise jako Ethan Hunt powraca w czwartej części sensacyjnego cyklu o przygodach superagenta do zadań specjalnych. W "Mission: Impossible - Ghost Protocol", oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia swego i agencji, a do tego uniemożliwić kolejny atak. Do pomocy ma międzynarodowy zespół w składzie: Jeremy Renner, Tom Wilkinson, Simon Pegg, Paula Patton, Michael Nyqvist, Josh Holloway oraz Léa Seydoux. Nowa, zbierająca za oceanem świetne recenzje "misja" w polskich kinach od 26 grudnia.