• Telefon z Androidem
  Bardzo przykrą niespodziankę przygotował fioletowy operator swoim użytkownikom. Okazało się bowiem, że Play ściął prędkość w roamingu krajowym aż o połowę, do 1,5 Mb/s. To mocno rozzłościło klientów sieci.
 • Smartfon
  2,5 mln kart SIM zniknęło z rynku od momentu wejścia w życie tzw. ustawy terrorystycznej - wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego. Przed nami ostatni tydzień na zarejestrowanie prepaidów. Kto nie zdąży tego zrobić do 1 lutego, nie będzie mógł korzystać ze swojego numeru.
 • Telefon komórkowy
  Częściej rozwiązujemy stare i podpisujemy nowe umowy z zachowaniem dotychczasowego numeru.
 • Smartfon
  Twórcy ustawy teoretycznie dali zielone światło operatorom, by rejestrować pre-paidy online. Ale w praktyce nie ma pewności, jak weryfikować tożsamość klientów tak, by proces nie został podważony. "Usłyszeliśmy, że i tak na koniec trzeba będzie okazać dowód pani w kiosku" - mówią przedstawiciele telekomów.
 • Telefon komórkowy - zdjęcie ilustracyjne
  Nabiera tempa rywalizacja o klientów wrażliwych na cenę, szczególnie tych w wieku 15–36 lat. W przyszłą środę włączy się do niej T-Mobile, który odpowie na oferty nielimitowanych rozmów za 29 zł miesięcznie w Nju.mobile (Orange) oraz New Red Bull Mobile (Play).
 • Richard Branson
  Potrząśnijcie rynkiem i dobrze się bawcie – powiedział Richard Branson, właściciel Virgin Mobile. Startu swojej komórkowej marki nad Wisłą nie uświetnił jednak swoją obecnością, co miał w zwyczaju robić w innych krajach. Przysłał wiadomość wideo. Przyjechać ma na przełomie października i listopada.