• Doda
  Doda zmieniła na swoim koncie na Facebooku status swojego związku. Wtajemniczeni wiedzą, że to w dzisiejszych czasach znaczy jedno. Czyżby doniesienia o sielance w związku gwiazdy i Błażeja Szychowskiego były jedynie pobożnymi życzeniami znajomych?
 • Piosenkarka zaświeciła bielizną na gali. Seksownie?
  Przezroczysta sukienka, spod której wyziera zgrabna sylwetka i seksowna bielizna? Ostatnimi czasy taka kreacja to hit na salonach. W tym przypadku jednak efekt, acz piorunujący, nie był udany. Edyta Górniak na gali Viva Comet zaprezentowała białą, ozdobioną koronkami sukienkę. Przejrzysty materiał ukazywał sylwetkę i bieliznę gwiazdy. Jednak czarna bielizna w połączeniu z bielą i koronkami kreacji nie tworzyła udanego zestawienia. Nawet, jeśli – dla fanów wdzięków gwiazdy – całość prezentowała się kusząco… Oto zdjęcia!
 • Prześwitujące kreacje gwiazd
  Nawet nagie ciało nie wyzwala tyle emocji, ile prowokuje nagość przesłonięta aurą tajemnicy. Gwiazdy wiedzą o tym doskonale. Zasłaniając – odsłaniają, kuszą prześwitami, wyzierającymi spod muślinów kształtami i częściowo widoczną bielizną. Festiwal takiej połowicznej nagości i zmysłowych prześwitów mogliśmy zaobserwować na gali Viva Comet 2012. Seksowne stroje celebrytek odsłaniały prawie wszystko…. Zobacz!
 • Edyta Górniak z synem Allanem
  Nagrody Viva Comet 2012 wręczone! Największymi zwycięzcami tegorocznej edycji zostali Ewa Farna (cztery nagrody) i zespół Video (trzy statuetki). Teledyskiem roku okrzyknięto "XXX" Dody. Sylwia Grzeszczak odebrała Vivę Comet za Przebój roku, a Honey – za Debiut roku. Najlepiej bawił się chyba Allan Krupa, syn nagrodzonej w kategorii Image roku, Edyty Górniak. Zobaczcie sami!
 • Marina wystąpi na Viva Comet 2012
  Marina oraz zespół Video to kolejne gwiazdy, które wystąpią na tegorocznej gali Viva Comet w warszawskim Centrum Expo XXI. Impreza odbędzie się 23 lutego.
 • Ewa Farna
  W ramach nowej akcji Viva Polska „Gwiazdy w natarciu, czyli Viva w rękach artystów”, znani artyści na cały tydzień przejmują antenę Vivy, pojawiając się w roli prowadzących. W środę 25 maja gwiazdą jest wokalistka i zwyciężczyni czterech statuetek Viva Comet 2011 – Ewa Farna.
 • Doda
  Podczas gali rozdania nagród VIVA Comet Doda otrzymała nagrodę w kategorii Artystka Roku. Jak chce podzielić się swoim szczęściem z fanami?
 • Kasia Kępka i Tede
  24 lutego odbyła się gala rozdania nagród VIVA Comet. Zobacz, co się działo na estradzie w warszawskiej Hali Expo. Było bardzo gorąco, mimo mrozu panującego w stolicy!
 • Ewa Farna objuczona nagrodami
  Aby wystylizować artystów, zużyto podobno aż 50 puszek lakieru do włosów. W przygotowanie imprezy było zaangażowane 600 osób, a zaproszeni goście zjedli 8 tysięcy tartinek. 24 lutego w Warszawie odbyła się gala VIVA Comet.
 • Doda znów jest faworytką VIVA COMET
  24 lutego 2011 r. w warszawskiej Hali Expo XXI poznamy najpopularniejszych polskich artystów muzycznych, których w internetowym głosowaniu wybiorą widzowie Vivy Polska.