Szczypiorniści Bogdana Wenty wygrali mecz na szczycie
27 października 2011 Ostatnie trzy mecze, te najważniejsze, których stawką był tytuł mistrza
Polski, w maju tego roku wygrała drużyna z Płocka. W tym sezonie to
dopiero pierwszy pojedynek gigantów polskiej superligi i pierwsze zwycięstwo zespołu z Kielc.