• London Men's Fashion Week
  Słynna brytyjska projektantka Vivienne Westwood podczas London Men's Fashion Week zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję ubrań dla panów. Która z kreacji podoba wam się najbardziej?
 • Michelle Obama
  Ikona brytyjskiej mody awangardowej, projektantka Vivienne Westwood w ostrych słowach skrytykowała styl pierwszej damy Ameryki, Michelle Obamy. Zdaniem Westwood ubiór Obamy jest "paskudny" i zupełnie nie współgra z jej urodą oraz sylwetką.
 • Gwiazdy w bieli
  Na światowych salonach zapanowała moda na biel. Czerwony dywan zaczął przypominać ślubny kobierzec. Zobacz!
 • Makijaż na wiosnę 2012 w kolekcji Artdeco Kaviar Gauche
  Jak idealnie dopasować do siebie wiosenne kreacje i wiosenny makijaż? Co wyjdzie, gdy siły połączy przemysł modowy i kosmetyczny? Macie okazję sprawdzić. Marka Artdeco wypuściła wiosenną kolekcję kosmetyków do makijażu, zainspirowaną projektami odzieżowej marki Kaviar Gauche. Zobaczcie, jak malować się (i ubierać) tej wiosny!
 • Helena Bonham Carter powiedziała dziennikarzom, że był to dla niej "bardzo szczególny dzień"
  Aktorka Helena Bonham Carter otrzymała od brytyjskiej królowej tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego (CBE). Znana z kontrowersyjnych kreacji gwiazda wystąpiła na środowej uroczystości w Buckingham Palace w imponującej sukni w szkocką kratę.
 • Styl Kate Middleton, doceniony przez magazyn "Vanity Fair", spotkał się z krytyką Vivienne Westwood.
  Od kiedy Kate Middleton została żoną Księcia Williama, w mediach nie milkną zachwyty nad jej urodą, klasą i stylem. Jednak prezentowana przez nią skromna elegancja nie wszystkim przypadła do gustu. Jedna z czołowych brytyjskich projektantek mody odważyła się ostatnio skrytykować wizerunek nowej księżnej Cambridge.
 • Pojedynek na modę: Dwie młode gwiazdy w identycznej kreacji
  Dwie sławne panie, ta sama kreacja. Nie tylko wpadka, ale też idealna okazja do porównań. Nic dziwnego, że gwiazdy unikają takich sytuacji jak ognia! Tym razem okazja jest szczególnie dogodna – chodzi bowiem o niemal identyczną stylizację. Która z celebrytek wypadła lepiej?
 • Topmodelki na ślubnym kobiercu
  Zbliżający się ślub brytyjskiego następcy tronu działa na wyobraźnię wszystkim. W dodatku za pasem wiosna i lato, czyli sezon na śluby. Nic dziwnego, że ta atmosfera ogarnęła również świat mody. Nowy „Vogue” oferuje nam aż trzy „ślubne” okładki. A na nich – wielka trójca światowego modelingu.