• Najbezpieczniejsze samochody 2015 roku wg Euro NCAP
  SUV, auto miejskie, van a może limuzyna? Kto produkuje najbezpieczniejsze samochody? Niemcy, Szwedzi, Japończycy czy Anglicy? W 2015 eksperci bez skrupułów prześwietlili 44 modele. Auto z Polski okazało się największym pechowcem...
 • Łukasz Bąk
  Przykro mi bardzo, ale kupując C-maxa albo tourana, wysyłacie w świat jasny sygnał: "Jestem strasznym nudziarzem, a moje życie to pasmo niepowodzeń". Jeżeli natomiast chcecie pokazać, że wasze dzieci to nie dzieło przypadku albo sąsiada i jesteście dzięki nim bardzo szczęśliwi, to w zasadzie nie macie wyboru – musicie kupić citroena C4 picasso.
 • Volkswagen touran
  W zakładach Volkswagena w Wolfsburgu padł kolejny rekord - z taśm produkcyjnych zjechał 43-milionowy samochód. A wszytko zaczęło się od garbusa...
 • Volkswagen touran
  Większy i bardziej przestronny z najpojemniejszym bagażnikiem w swojej klasie. Na pokład zabiera nawet siedem osób. Który silnik wybrać? Dziennik.pl sprawdził nową generację volkswagena touran. Spodoba się rodzinom?
 • Volkswagen touran
  Większy i bardziej przestronny z najpojemniejszym bagażnikiem w swojej klasie. Na pokład zabiera nawet siedem osób. Dziennik.pl sprawdził nową generację volkswagena touran. Który silnik wybrać? Spodoba się rodzinom?
 • Audi Q7
  Jak kończy się czołowe zderzenie przy prędkości 64 km/h i 50 km/h? Czy uderzenie bokiem w słup przy prędkości 32 km/h jest niebezpieczne?
 • Volkswagen touran
  Większy i bardziej przestronny z najpojemniejszym bagażnikiem w swojej klasie. Na pokład zabiera nawet siedem osób. Silnik spala około 4 litrów na 100 km jazdy. Volkswagen właśnie wprowadził do Polski nową generację modelu touran. Auto można już zamawiać. Spodoba się rodzinom? 
 • Volkswagen touran
  Większy i bardziej przestronny z najpojemniejszym bagażnikiem w swojej klasie. Na pokład zabiera nawet siedem osób. Silnik spala około 4 litrów na 100 km jazdy. Volkswagen właśnie odsłonił nową generację modelu touran. Spodoba się rodzinom?
 • Oto wielka tajemnica Opla - zafira w czasie testów
  Na początku marca w Genewie Opel przedstawił wizję tego, jak może wyglądać zafira nowej generacji. Twórcy nazywali ją wtedy "salonem na czterech kołach"... My publikujemy zdjęcia z testów zamaskowanych prototypów - auta zostały sfotografowane w Hiszpanii i na kole podbiegunowym. Jak widać inżynierowie Opla porównują przyszłą generację zafiry z konkurencją - fordem c-max i volkswagenem tourananem... Ostateczna wersja produkcyjna zadebiutuje w czasie jesiennego salonu samochodowego we Frankfurcie. Sprzedaż w Polsce ruszy na początku 2012 roku.