• Benedict Cumberbatch w Japonii
  Benedict Cumberbatch, choć niełatwo je wymówić, to obecnie jedno z najgorętszych aktorskich nazwisk na świecie. Tak gorące przyjęcie zaś gwieździe nowego "Star Treka" mogli zgotować tylko najwierniejsi, japońscy fani serii. Oto, co się działo wczoraj na lotnisku Narita.
 • Amerykanie polubili "W ciemność Star Trek"
  To było chyba pewne – "W ciemność Star Trek" wylądował na szczycie amerykańskiego box office'u.
 • "W ciemność Star Trek"
  To jedna z najbardziej oczekiwanych i jednocześnie tajemniczych produkcji tego roku. Szczegóły realizacji "W ciemność Star Trek" trzymane są bowiem w głębokiej tajemnicy. Dotąd nową odsłonę przygód załogi USS Enterprise miał okazję zobaczyć tylko umierający fan fantastycznej serii (który odszedł niedługo po wymarzonym seansie) oraz jego małżonka (która zobowiązała się do zachowania tajemnicy). Nadzieje są jednak wielkie, bo nowego "Star Treka" wyreżyserował mistrz J.J. Abrams – twórca poprzedniej odsłony cyklu oraz przebojowych seriali "Lost" i "Fringe".
 • "W ciemność Star Trek" w kinach od 31 maja
  Do sieci trafił trzeci oficjalny trailer filmu "W ciemność Star Trek". W nowym obrazie J.J. Abramsa załoga USS Enterprise zostaje wezwana na Ziemię pogrążoną w kryzysie... Polska premiera planowana jest na 31 maja.
 • "W ciemność Star Trek" w kinach już w maju
  Do sieci trafił nowy zwiastun filmu "W ciemność Star Trek". – Historia została tak skonstruowana, że widzowie nie będą musieli znać "Star Treka" z 2009 roku – mówi o swym dziele reżyser, J.J. Abrams. – Bohaterami są ludzie, którzy niedawno zaczęli ze sobą pracować i znaleźli się teraz w obliczu niewyobrażalnie przerażającej siły. Na ekranie zobaczymy m.in. Benedicta Cumberbatcha, 'Chrisa Pine'a i Zoe Saldanę. Światowa premiera produkcji zapowiadana jest na maj. Do Polski obraz ma dotrzeć kilka tygodni później.
 • "W ciemność Star Trek" w kinach już w maju
  Umierający fan serii "Star Trek", Daniel, zobaczył już najnowszy film o załodze Enterprise. J.J. Abrams pokazał mu roboczą wersję produkcji.
 • "W ciemność Star Trek" w polskich kinach już od 16 maja
  Reżyser J.J. Abrams spełni marzenie umierającego fana, który chciał zobaczyć pierwsze 9 minut filmu "W ciemność Star Trek". Pokaże mu więcej, bo cały film.