• Viggo Mortensen będzie reżyserem
  Viggo Mortensen spróbuje sił po drugiej stronie kamery.
 • Meryl Streep w komedii "Dwoje do poprawki"
  W kinach tylko cztery premiery, ale wszystkie głośne i czysto rozrywkowe. Czeka nas więc kolejna inwazja zombie, imprezka z nowymi druhnami, ekranizacja biblii bitników albo terapia małżeńska z Meryl Streep i Tommym Lee Jonesem.
 • "W drodze" – Kristen Stewart i Sam Riley w adaptacji biblii bitników
  Adaptacja "W drodze" zabrnęła w ślepą uliczkę. Film Waltera Sallesa zrobił ruchowi bitnikowskiemu tę samą krzywdę, którą "Wszystko, co kocham" Jacka Borcucha wyrządziło polskiemu punkowi.
 • "W drodze"
  Wrzesień zapowiada się na miesiąc dobrego kina. Na ekranach zadebiutuje m.in. gorąco oczekiwana historia Paktofoniki, nowe dzieło twórców oscarowego "Artysty" oraz film naszego człowieka w Zjednoczonym Królestwie – Pawła Pawlikowskiego z utalentowaną Joanną Kulig w jednej z głównych ról.
 • Kristen Stewart na 37th Toronto Film Festival
  Kristen Stewart pojawiła się na uroczystym pokazie swojego ostatniego filmu "W drodze" na 37th Toronto Film Festival. To pierwszy publiczny występ gwiazdy od czasu skandalu, jaki wywołał jej romans z żonatym reżyserem Rupertem Sandersem. Przy okazji aktorka podzieliła się też obawami, iż jej życie prywatne będzie wpływało na opinię krytyków filmowych, przy ocenie filmów z jej udziałem...
 • "ParaNorman" – premiera: 21 września
  To będzie bardzo filmowa jesień. W znakomitym towarzystwie Bonda, ParaNormana i pięknej Anny Kareniny. Z długiej listy obrazów, które wejdą na ekrany polskich kin do końca tego roku, wybraliśmy propozycje najciekawsze – te niszowe, często nagradzane na festiwalach i głośne superprodukcje zobaczenia warte...
 • Kristen Stewart gdzieś "W drodze"
  "W drodze" jest ekranizacją legendarnej powieści Jacka Kerouaca. Głównymi bohaterami książki są dwaj młodzi ludzie przemierzający wzdłuż i wszerz Amerykę w gorączkowej pogoni za sensem egzystencji i rozpaczliwie uciekający przed stylem życia narzuconym im przez amerykańską klasę średnią. W rolach głównych występują Sam Riley i Garrett Hedlund, a partnerują im Kristen Stewart oraz Kirsten Dunst.
 • "W drodze" w Polsce w nieocenzurowanej wersji
  Najnowszy film z udziałem Kristen Stewart, "W drodze", trafi do nas w pełnej, nieocenzurowanej wersji. Ponadto, polska premiera odbędzie się przed amerykańską.
 • Kristen Stewart, Sam Riley i Garrett Hedlund
  "W drodze" – dzieło Jacka Kerouaca uważane jest za jedną z najważniejszych powieści XX wieku. Za adaptację manifestu bitników zabrał się Walter Salles (twórca m.in. takich filmów jak "Dworzec nadziei" i "Dzienniki motocyklowe"), który w rolach głównych obsadził najgorętsze gwiazdy ostatnich lat: Kristen Stewart, Sama Riley'a, Viggo Mortensena i Kirsten Dunst. Głośna produkcja trafi do polskich kin 14 września. U nas "W drodze" już dziś!