• prawo prokurator prokuratura
  Prezes fundacji Ordo Iuris zapowiedział złożenie zawiadomienia do prokuratury po tym, jak artystka z Wrocławia zamieściła w Internecie film, w którym zachęca do zakupu rzeźby przedstawiającej wizerunek Maryi w kształcie waginy w tęczowych barwach.
 • Trójmiejski Marsz Równości
  Wiceminister kultury Jarosław Sellin skierował list do dyrektora Europejskiego Centrum Solidarności Basila Kerskiego w związku z pojawiającymi się informacjami, że placówka była partnerem Trójmiejskiego Marszu Równości - podało w środę TVP Info.
 • Kobieta
  Bardzo dużo wiemy na temat tego, jak dbać o swoje zęby, włosy, skórę czy paznokcie. A czy wiemy, jak dbać o… pochwę? Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak utrzymać ją w dobrym stanie przez długie lata? Ten damski narząd płciowy, podobnie jak reszta ciała, starzeje się i jest narażony na choroby, urazy i dysfunkcje. A przecież jest tak ważny – pozwala począć i rodzić dzieci oraz przeżywać przyjemność seksualną. Poza tym pochwa łączy zewnętrzne części kobiecego ciała z jego środkiem, jej stan wpływa więc znacząco na zdrowie całego organizmu. Jak podkreśla lek. med. Tomasz Basta z krakowskiej Intima Clinic, pochwa zasługuje na dużo uwagi i odpowiednią pielęgnację.
 • Kadr z programu "Naked Attraction"
  Takiego telewizyjnego show do tej pory nie było. Program "Naked Attraction" emitowany przez Channel 4 wzbudza na Wyspach wielkie kontrowersje.
 • Bąk, motylek...
  Wpadki i niezręczności zdarzają się także w sypialni, zwłaszcza jeśli jesteśmy z nową partnerką i staramy się by było idealnie. Oto lista 6 rzeczy, które mogą wprawić twoją kochankę w zakłopotanie... Zobacz galerię!
 • Ciekawostki na temat waginy
  Pochwa nie jest narządem, któremu poświęca się wiele uwagi. Penisy się opisuje, kategoryzuje, analizuje ich krzywizny i rozmiary. Dlaczego waginy budzą mniejsze zainteresowanie, niż członki, skoro są wcale nie mniej ekscytujące w swej budowie i funkcjonalnościach? Potrzebujecie dowodów? Oto one.
 • Czy wygląd waginy może zdradzać cechy charakteru jej właścicielki?
  Autorzy "psychozabawy z przymrużeniem oka" opublikowanej przez portal papilot.pl twierdzą, że wystarczy przyjrzeć się strefom intymnym kobiety, aby dowiedzieć się więcej o jej charakterze... Oto, na co trzeba zwrócić uwagę, przeprowadzając ten "test". Czy Wasze doświadczenia potwierdzają te zależności?
 • Czy wygląd waginy może zdradzać cechy charakteru jej właścicielki?
  Jakiś czas temu portal papilot.pl opublikował "psychozabawę z przymrużeniem oka", której autorzy twierdzą, że wystarczy przyjrzeć się strefom intymnym kobiety, aby dowiedzieć się więcej o jej charakterze... Oto, na co trzeba zwrócić uwagę, przeprowadzając ten "test". Myślicie, że to "czytanie między udami" ma w ogóle sens? Czy Wasze doświadczenia potwierdzają te zależności?
 • Hazel Jones urodziła się w dwiema macicami i dwiema waginami
  To niezwykle rzadki przypadek medyczny – dwie macice i dwie waginy w jednym ciele. Ale możliwy. 27-letnia Brytyjka opowiedziała w telewizji o życiu z tym nietypowym problemem.
 • Kiedy zdążyliśmy już przyzwyczaić się do mody na operacje plastyczne piersi, liftingi i liposukcje, na rynku medycyny estetycznej popularność zaczyna zdobywać nowy trend – projektowanie waginy. Pod wpływem przemysłu pornograficznego, kobiety chcą bowiem zmieniać wygląd swoich narządów płciowych.