• Wakeboarding
  Z sezonu na sezon wakeboarding zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Amatorów tej dyscypliny, która jest uważana za letnią wersję snowboardu, wciąż przybywa, a co za tym idzie – specjalne wakeparki powstają już nie tylko w nadmorskich kurortach, lecz także na obrzeżach dużych miast. W samej Warszawie jest ich dziesięć.
 • Wakeboarding
  Od kilku lat w całej Polsce przybywa specjalnych wyciągów, dzięki którym można popływać na desce wakeboardowej. Chętnych do zabawy nie brakuje, miejsca w weekendy warto rezerwować z wyprzedzeniem. Skąd tak duża popularność nowego sportu?
 • Tarasy ryżowe
  Amerykanin Brian Grubb i Niemiec Dominik Preisner spróbowali czym smakuje wakeskating na ósmym cudzie świata. Miłośnicy deski dali pokaz swoich umiejętności na filipińskich tarasach ryżowych. Zobacz wideo!
 • Torah Bright
  Piękne kobiety podejmują się rywalizacji także w sportach o wysokim ryzyku kontuzji. Portal krush.com przedstawił listę najseksowniejszych sportsmenek reprezentujących ekstremalnie trudne dyscypliny sportu. Zobacz galerię!
 • Wakeboarding na parkingu
  Zabawę na parkingu zalanym po ulewnym deszczu urządzili sobie młodzi Czesi. Jak widać wcale nie trzeba motorówki, ani głębokiego jeziora by uprawiać wakeboarding.