• Kasia Kowalska na scenie klubu Stodoła. Warszawa, 25 listopada 2018 roku
  Walentynkowe koncerty polskich gwiazd od lat cieszą się ogromną popularnością. Kasia Kowalska ogłosiła właśnie trzy daty występów. Zobacz, gdzie wystąpi popularna wokalistka.
 • STYLIZACJE na walentynki
  14 lutego to nie tylko święto wszystkich zakochanych. Ten dzień to także świetna okazja, aby celebrować miłość z najbliższymi, niekoniecznie tylko z drugą połówką. Jeśli jesteś singlem albo twój partner zwyczajnie nie lubi Walentynek, umów się ze znajomymi, najlepszą przyjaciółką lub mamą. Wieczór z winem i ulubionym serialem to równie dobry pomysł co kino, teatr czy wyjście na koncert. Dziel miłość i czas wolny z najbliższymi! Przedstawiamy cztery propozycje, nie tylko stylizacji i prezentów, ale również pomysłów na spędzenie walentynek.
 • Zakochani
  Wielu z nas, w natłoku codziennych obowiązków zapomina o okazywaniu uczuć swojej drugiej połowie. Walentynkowy wieczór stał się niejako momentem przypominającym o powinnościach wobec ukochanej osoby - pisze Anna Figiel - antropolog, specjalista w zakresie symboliki ciała.
 • Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda
  Prezydent na swoim profilu a Twitterze zamieścił zdjęcie z młodości, na którym całuje swoją żonę, Agatę Dudę-Kornhauser. Do zdjęcia dołączone są życzenia dla wszystkich zakochanych. 
 • Patrick Dempsey i Jennifer Garner w filmie "Walentynki"
  Jennifer Garner, po bolesnym rozstaniu z Benem Affleckiem, znów jest zakochana.
 • Filmy, których lepiej unikać, gdy planujesz wieczór we dwoje...
  Szykujesz się na romantyczny wieczór? Jak ognia unikaj więc filmów, które mogą zepsuć miłosny nastrój. Ich listę opublikował portal IndieWire.
 • Ciasto jabłecznik
  „Przez żołądek do serca” brzmi stare polskie przysłowie. Szczególnie w Dzień Zakochanych warto potraktować je dosłownie. To, co jemy ma ogromny wpływ na pracę serca i nie tylko. Przygotowując kulinarną niespodziankę dla naszego partnera lub partnerki postawmy na słodkości z minimalną ilością lub nawet bez…cukru.
 • Majsterki: Prezenty na Walentynki - zrób to sam
  Walentynek można nie uznawać, bo wiadomo - to sztuczne, amerykańskie święto celebrujące, nie tyle miłość, co konsumpcjonizm. Ale cóż począć, jeżeli druga połówka oczekuje prezentu z okazji tego święta zakochanych? Najlepiej zrobić go samemu. Nie masz pomysłu? Nie szkodzi. Majsterki podpowiedzą, co i jak.
 • Zakochani
  Wyniki sondy zrealizowanej przez serwis prezentmarzeń.com pokazują, iż coraz częściej zamiast materialnych upominków, obdarowujemy bliską osobę... emocjami. Chęć wyjątkowego spędzenia Dnia Zakochanych sprawia, iż jesteśmy otwarci na niespodzianki w formie przeżyć. Podpowiadamy, jak oryginalnie świętować walentynki!
 • Zakochani
  Pluszowy miś czy wspólny masaż? Jakimi prezentami Polacy lubią obdarowywać się w walentynki? Z analizy preferencji rodaków wynika, że współczesne walentynki stawiają przede wszystkim na przeżycia. Dziś wolimy być niż mieć.