Mariusz Wach: Boję się znokautować Władimira Kliczkę
29 sierpnia 2012 Boję się znokautować Władimira Kliczkę, ponieważ mój ostatni rywal, którego posłałem na deski, chyba jeszcze nie wyszedł ze szpitala - żartował Mariusz Wach na konferencji prasowej w Warszawie promującej ich walkę bokserską 10 listopada w Hamburgu.