• Karolina Szostak na Warsaw Fashion Street 2012
  O niej i jej kobiecych kształtach jest ostatnio bardzo głośno. Nic dziwnego, że nie zabrakło jej także na najważniejszym polskim modowym wydarzeniu weekendu. Karolina Szostak, prezenterka Polsat Sport, pojawiła się na Warsaw Fashion Street 2012 w podwójnej roli. Zobacz!
 • Jolanta Fajkowska i Maria Niklińska oraz Hanna Lis z córką na Warsaw Fashion Street 2012
  Było długo i krótko. Było wieczorowo i na co dzień. Były koronki i cekiny. Dumne mamy prezentowały stroje na wybiegu Warsaw Fashion Street 2012, a u ich boku dzielnie kroczyły ich pociechy. Zobacz rodzinną modę w wykonaniu polskich gwiazd.
 • Justyna Steczkowska
  Znana jest ze stylizacji kobiecych, eleganckich i z reguły minimalnych. Piosenkarka zaskoczyła strojem, który przywodzi na myśl raczej Jork czy Lady GaGę, niż jej własny wizerunek.
 • Seksowne dekolty i wycięcia serialowej aktorki
  Czy to najbardziej efektowny dekolt Warsaw Fashion Street 2011? Serialowa aktorka sięgnęła po klasyczne triki, które podkreślają kobiecy seksapil.
 • Uliczna moda gwiazd: celebrytki na Warsaw Fashion Street 2011
  Czerwony dywan ma swoje prawa, jednak na ulicy gwiazdy nierzadko wyglądają zupełnie inaczej. Okazją do podglądania celebrytek w bardziej „ulicznym” stylu była impreza Warsaw Fashion Street 2011. Jak wypadają sławne panie ubrane w konwencji street fashion? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie!
 • Aleksandra Szwed
  Widok pięknych modelek czy urodziwych celebrytek potrafi uwieść niejednego mężczyznę. Co się stanie, jeśli otrzymamy „dwa w jednym”? W ramach Warsaw Fashion Street 2011 mogliśmy podziwiać młode i atrakcyjne gwiazdy na wybiegu w roli modelek. Urodziwe piosenkarki i aktorki zaprezentowały się w kreacjach Macieja Zienia i marki Orsay oraz biżuterii Apart. Znane panie pokazały się z innej, nierzadko piękniejszej strony niż ta, którą znamy z ekranów telewizorów… Zobacz zdjęcia!