Ogromny wąż wypełzł w pociągu. Był jeszcze jeden!
15 marca 2011 Wąż o długości trzech i pół metra wypełzł wieczorem z paczki przewożonej w pociągu relacji Gdynia-Zakopane. Zamieszanie spowodowane łapaniem gada na stacji w Iławie sprawiło, że skład wyruszył z dworca z opóźnieniem.