• Kamila Łapicka, wdowa po aktorze Andrzeju Łapickim, po śmierci małżonka ma problemy finansowe. Utrata kolejnych zleceń zawodowych sprawiła, że teatrolożka postanowiła napisać książkę o swoim słynnym mężu.
 • Druty kolczaste
  Warszawski sąd kontynuował w poniedziałek proces wytoczony przez wdowę po Władysławie Szpilmanie i jego syna - za przytoczenie w książce o piosenkarce z warszawskiego getta Wierze Gran jej opinii, jakoby słynny pianista służył w żydowskiej policji.
 • Pogrzeb funkcjonariusza BOR Pawła Janeczka
  Żona kapitana BOR Pawła Janeczka, szefa ochrony prezydenta Lecha Kaczyńskiego mówi, że czuje się okłamana. "Teraz nie mam pewności, czy w grobie leży mój mąż" - mówi w rozmowie z "Wprost" Joanna Racewicz.
 • Czarna wdowa
  To dopiero niespodzianka. Do tego bardzo śmiertelnie niebezpieczna. Trzy żywe pająki z gatunku czarnych wdów przypłynęły do Gdańska "na gapę" na pokładzie statku z Kalifornii. Niespodziewanych pasażerów zza oceanu uśpiono, a obawiając się, że złożyły jaja, zdezynfekowano kontener.
 • Edmund Klich przeprosił wdowę po generale Błasiku
  O tym, że wdowie po gen. Andrzeju Błasiku należą się przeprosiny, mówiło wielu polityków. Jednak gdy prokuratorzy prezentowali nowe stenogramy z pokładu tupolewa, które nie potwierdziły obecności generała w kokpicie samolotu, słowo to nie padło. Teraz na przeprosiny zdobył się Edmund Klich, były polski akredytowany przy MAK.
 • Ewa Błasik atakuje lotniczych "pseudoekspertów"
  Ewa Błasik ostro atakuje lotniczych ekspertów. Uważa, że ekspertyz są "haniebne", a ludzie ci nie powinni nawet wymawiać nazwiska jej męża. Jej zdaniem to właśnie obecność szefa Sił Powietrznych na pokładzie TU-154 gwarantowało bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur.
 • Alec Baldwin
  Jeden z najbardziej znanych i lubianych aktorów hollywoodzkich miał ostatnio nieprzyjemną przygodę na pokładzie samolotu. Jak się okazuje, afera zatacza coraz szersze kręgi.
 • Milion wdów na utrzymaniu ZUS. Obetną renty?
  Renty rodzinne nie trafiają do osieroconych dzieci, ale do osób, które mogą pracować. Kosztuje to 6 mld zł rocznie
 • "Premiera dotknęły te słowa". Graś przeprasza wdowę
  Rzecznik rządu Paweł Graś powiedział w środę, że uważa za zamkniętą sprawę spotkania premiera Donalda Tuska z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej 11 grudnia 2010 r. Graś dodał, że przeprasza wdowę po Januszu Kochanowskim, jeżeli - jak zastrzegł "jego przeprosiny mogą cokolwiek wnieść".
 • Wdowa po oficerze BOR nie ma renty. Jest za młoda
  Wdowa po oficerze BOR, który zginął w Smoleńsku nie dostała żadnej pomocy od pańśtwa. Okazuje się, że nie może dostać renty bo jest za młoda, nie ma dzieci i pracuje. Szef MSWiA, który jeszcze niedawno obiecywał, że pomoże kobiecie, nie robi nic, choć przyznanie specjalnej renty zależy od jego decyzji.