• Julia Rosnowska
  "Sytuacja w której kolega aktor w romantycznej scenie wpycha koleżance język głęboko w gardło, mimo, że wcale nie musi tego robić. Ani scenariusz, ani reżyser, ani sama sytuacja absolutnie nie wymagają tego typu środków. Ten gest był niczym innym, tylko manifestacją pewności siebie i buty tego kolegi przez bezpardonowe przekroczenie granic cielesnych na scenie, bez ustalenia tego wcześniej" - wyznaje Julia Rosnowska zapytana o problem molestowania i przekraczania granic w świecie aktorskim.
 • Stłuczona szyba
  We Francji zwolennicy weganizmu tłuką szyby w sklepach mięsnych. Spowodowało to ostrą debatę nie tylko na temat sposobu żywienia, zdrowia i dobrego traktowania zwierząt, ale również na temat „totalitaryzmu czynienia dobrze”.
 • Okładka Vegano Italiano
  Aromatyczne zioła, soczyste pomidory, czy chrupiące ciasto to kwintesencja włoskiej kuchni. Wśród tradycyjnych dań z Półwyspu Apenińskiego Rosalba Gioffre wyszukała ponad 150 wegańskich kompozycji, które nie tylko łatwo można przygotować w domu, ale też nie marnować czasu oraz nie nadwyrężyć portfela przy poszukiwaniu składników, często zupełnie egzotycznych.
 • Dziecko je cytrynę
  Jak dobrze zbilansować dietę dziecka. Jakie produkty dostarczą do organizmu wapń?
 • Kanapka
  Zastanawiasz się, czy warto zmienić dietę dziecku i wykluczyć z menu mięso? Zobacz, czy dieta wegetariańska jest dobra dla najmłodszych.
 • Zielone warzywa kapustne
  Jak przygotować się na przejście z diety mięsnej na dietę wegetariańską?
 • Jenna Dewan Tatum
  Wiedzieliście w ogóle, że istnieje takie zestawienie...?
 • ryby
  Białko to podstawowy element budulcowy organizmu, szczególnie ważny dla ludzi chcących poprawić sylwetkę. Aby dieta była zbilansowana, posiłki w niej powinny składać się z węglowodanów, białka i tłuszczu. Najwięcej znajdziemy go w mięsie i rybach. Jednak białko to nie tylko drób, wołowina czy wieprzowina.
 • Kosz z warzywami
  Co będzie modne? - Wszystko idzie w kierunku mody na witarianizm, czyli spożycia produktów bez obróbki cieplnej, dotyczy to głównie owoców i warzyw - zdradziła Anna Jelonek. Ekspertka przyznała, że społeczeństwo coraz bardziej zwraca uwagę na obecność soli w diecie i stara się ją ograniczyć. Czym są superfoods?
 • Hummus
  Blogerka kulinarna Marta Dymek pokazała w "Dzień Dobry TVN", jak zrobić hummus. Jakie składniki są potrzebne? Lepszy jest hummus domowy czy sklepowy? Wyjaśniła to w studiu programu prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" Katarzyna Bosacka. Powiedziała też, jakie zdrowotne właściwości ma to danie. Skąd popularność hummusu?