• Szewach Weiss
  "Ustawa poruszyła u Żydów bardzo czułą strunę pamięci nie tylko o sprawiedliwych, ale i o szmalcownikach" - mówi w rozmowie z DGP Szewach Weiss, były ambasador Izraela w Polsce.
 • Wladimir Weiss
  Dni Oresta Lenczyka w Śląsku są podobno już policzone. Szkoleniowca przed zwolnieniem nie uratuje nawet ostatnia wygrana z Koroną Kielce. Kto zajmie we Wrocławiu jego miejsce. Wszystko wskazuje na to, że nowym trenerem piłkarzy mistrza Polski będzie Vladimir Weiss.
 • Szewach Weiss
  Jestem pewien tego, że wypowiadając te słowa miał przed oczami kogoś w mundurze gestapowca i wiedział dokładnie, że to nie był Polak - tak Szewach Weiss, izraelski polityk, profesor nauk politycznych i były ambasador Izraela w Polsce komentuje użycie przez prezydenta USA Baracka Obamę sformułowania "polski obóz śmierci" w czasie ceremonii pośmiertnego uhonorowania Jana Karskiego Prezydenckim Medalem Wolności.
 • Jerzy Dudek
  Czas Jerzego Dudka w Realu Madryt dobiegł końca. Polakowi w czerwcu kończy się kontrakt, a nowego nie dostanie. Nasz bramkarz musi szukać sobie klubu. Nie jest wykluczone, że trafi do Legii Warszawa.
 • Jan Mucha
  Wielki powrót Jana Muchy staje się coraz bardziej realny. Legia szuka także rozgrywającego, Vladimir Weiss chce Roberta Jeza. Selekcjoner reprezentacji Słowacji jest coraz bliższy zastąpienia Macieja Skorży.
 • Vladimir Weiss na trybunie stadionu w Zabrzu
  Bardzo prawdopodobne jest, że w przyszłym sezonie piłkarzy Legii prowadził będzie obecny selekcjoner reprezentacji Słowacji, Vladimir Weiss. Szkoleniowiec był we wtorek na meczu z Górnikiem Zabrze i z trybun przyglądał się grze legionistów.
 • Szewach Weiss: Z Grossem dyskutujcie odważnie i poważnie
   Jan Tomasz Gross to poważny historyk, z którym Polacy powinni umieć odważnie dyskutować - uznał w rozmowie z PAP b. ambasador Izraela w Polsce prof. Szewach Weiss.