• ślub Angeliny Jolie i Brada Pitta na okładce "HELLO!"
  Angelina Jolie i Brad Pitt wzięli ślub w zupełniej tajemnicy przed mediami. Aktorzy nie zapomnieli jednak o swoich fanach i na łamach plotkarskich magazynów, pokazali kilka zdjęć z prywatnej uroczystości.
 • Kobieta
  Marzenia o białej sukni z welonem odchodzą do lamusa! Jak wynika z nowych badań, zamążpójście – niegdyś kobiecy cel numer jeden – przegrywa na liście planów z kilkoma innymi rzeczami. O czym marzą współczesne kobiety?
 • Modne stylizacje ślubne we wszystkich kolorach tęczy
  Bądź piękna i modna na swoim ślubie. Niech ślubne stylizacje będą dopracowane do najmniejszego detalu – od sukni po bukiet i dodatki. Nie musisz ograniczać się do klasycznej bieli – możesz ożywić ją kolorowymi akcentami. Oto stylizacje ślubne w różnych kolorach, z sukniami ślubnymi Splendor w roli głównej. Oto, co piszczy w modzie ślubnej w 2012 roku!
 • Wiele panien młodych marzy o bajkowym welonie.
  Aż 3 tysiące metrów ma najdłuższy na świecie welon, jaki założyła w czwartek panna młoda w mieście Casal di Principe na południu Włoch, cieszącym się ponurą sławą jako matecznik groźnego klanu kamorry. Welon zaprojektował stylista z Neapolu Gianni Molaro.
 • Piękna polska prezenterka wzięła ślub. Zobacz zdjęcia!
  Piękne panny młode, wywodzące się z grona arystokratek i topmodelek, mają konkurencję! Sakramentalne „tak” powiedziała piękna i seksowna prezenterka, jedna z najbardziej atrakcyjnych postaci polskiego show-biznesu. Agnieszka Popielewicz wystąpiła w strojnej sukni ślubnej w klasycznym stylu, opatrzonej imponującym trenem i subtelnym welonem. Ślubna kreacja prezenterki została zaprojektowana przez Wiolettę Piekut ze Studia Mody Ślubnej Angel. Jak prezentowała się gwiazda w tak ważnym dla niej dniu? Zobacz zdjęcia!
 • Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim"
  Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim". Kreacja zostanie wystawiona na widok publiczny 23 lipca w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających.