• Natalia Siwiec, Edyta Herbuś, Weronika Grycan
  Znudzone bywaniem na salonach i pozowaniem do zdjęć, polskie celebrytki marzą, by zostać aktorkami. Która z nich ma największe szanse na spełnienie tych ambicji?
 • Iga Wyrwał, Ewa Farna i Marta Wierzbicka
  Te młode kobiety nie mają kształtów modelek. Ba!, nawet nie chcemy sobie wyobrażać, jak wyglądałyby z wystającymi kośćmi obojczykowymi i totalnie pozbawione ciała w okolicy bioder... Oto najgorętsze polskie gwiazdy młodego pokolenia, które show-biznes pokochał, mimo że nie mają modnej obecnie "wieszakowatej" figury, a może... właśnie dzięki temu?
 • Maria Czubaszek jest znana z wygłaszania dosadnych i często kontrowersyjnych poglądów. Ostatnio publicystka dość ostro wypowiedziała się na temat fenomenu Grycanek i wyjaśniła, dlaczego nie mogłaby porozmawiać z nimi na bankiecie.
 • Kuba Wojewódzki dotychczas zaliczał się raczej do tej części społeczeństwa, która stawała w obronie Grycanek atakowanych przez przeciwników otyłości i lansowania się na salonach. Po jego ostatnim komentarzu można jednak wnioskować, że zmienił zdanie.
 • Grycanki zaistniały na warszawskich salonach jako celebrytki, szybko jednak okazało się, że poza znanym nazwiskiem i ubraniami luksusowych marek, mają w zanadrzu coś, czym mogą zainteresować publiczność i co ich zdaniem, pozwoli im na karierę nie tylko w kraju, ale i za granicą.
 • Marta, Wiktoria i Weronika Grycan szturmem zdobył polski show biznes. Choć wielu sądziło, że ich obecność w mediach będzie chwilowa, one wciąż mają się świetnie, a ich kariery rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak donosi "Fakt", Grycanki są zasypywane ofertami pracy o iście gwiazdorskich warunkach.
 • Weronika Grycan
  Weronika to najstarsza z trzech córek państwa Grycan. 19-latka od dziecka uczy się tańczyć i zamierza związać swoją najbliższą przyszłość z zawodem tancerki. Dzięki znanemu nazwisku, Weronika dostała szansę zaprezentowania swoich umiejętności przed publicznością. Obecnie panna Grycan bryluje na plaży w Kołobrzegu, gdzie podczas letniego festiwalu prowadzi warsztaty taneczne .
 • Weronika Grycan
  Najstarsza córka państwa Grycanów rzadko pojawia się na imprezach, na których obowiązuje wieczorowy dress code. Jej pasja to taniec i dlatego zwykle wybiera stroje, które nie krępują ruchów. Wczoraj, podczas kołobrzeskiego Sunrise & Fashion Festival Weronika zaprezentowała się jednak w optycznie wyszczuplającej, eleganckiej sukni. Ta kreacja zupełnie ją odmieniła. Zobaczcie!
 • Marta Grycan wraz z córkami Weroniką i Wiktorią robi wszystko, by zaistnieć w polskim show biznesie. Panie najpierw zrobiły furorę na warszawskich salonach, później zaczęły pojawiać się w programach rozrywkowych i na okładkach kolorowych magazynów, a teraz spróbują swoich sił jako aktorki. Po wakacjach Grycanki pojawią się ponoć w jednym z odcinków serialu „Hotel 52”.
 • Weronika Grycan
  Weronika Grycan zadebiutowała ostatnio jako choreograf zespołu Ich Troje. Show-biznes wszedł jej chyba w krew, bo marzy o kolejnych artystycznych wyzwaniach!