• Gwiazdy w karetce
  W programie "Gwiazdy w karetce" widzowie zobaczą codzienność ratowników medycznych, do których na 24 godzinny dyżur dołączają znane osobowości świata telewizji, filmu i teatru, by z bliska obserwować ich pracę. W nowej roli sprawdzą się Olga Bołądź, Weronika Książkiewicz, Agnieszka Więdłocha, Piotr Głowacki, Rafał Cieszyński i Radosław Pazura. Premiera polskiej produkcji już 4 listopada o godzinie 22:30 w telewizji TLC .
 • Viola Kołakowska, Patrycja Markowska i Anna Dereszowska
  W dzisiejszych czasach to niby nic niezwykłego, ale nawet mimo rozluźnienia obyczajów posiadanie nieślubnego dziecka zwraca uwagę opinii społecznej. Panie, o których mowa, muszą więc przywdziać gruby ochronny pancerz, żeby nie przejmować się tym, że niektórzy "będą gadać".
 • Martyna Wojciechowska, Anna Samusionek i Anna Nowak-Ibisz
  Nie każda kobieta ma tyle szczęścia, żeby powić potomstwo z mężczyzną, z którym spędzi resztę życia, a gwiazdy wcale nie są wolne od takich przypadków. Oto znane Polki, które na tym polu poniosły ewidentną klęskę.
 • Edyta Herbuś, Weronika Książkiewicz
  Określenie celebryta w polskich mediach przybrało pejoratywny wydźwięk. Dlatego też większość rodzimych gwiazd, nie znosi być w ten sposób określana, za to z chęcią wskazują tych, którzy ich zdaniem, na takie miano zasługują.
 • Alicja Bachleda-Curuś, Edyta Górniak i Anna Samusionek
  Nie wszystkie panie, o których mowa, żyły z ojcami swoich dzieci w formalnych związkach, ale nawet to nie uchroniło ich przed zaangażowaniem dzieciaków w "rozstaniowe batalie". Oto znane Polki, których pociechy musiały wiele przeżyć "przy okazji wygaśnięcia uczuć" ich rodziców.
 • Samotne mamy
  Z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi rola samotnej matki, radzą sobie doskonale. Łączą obowiązki związane z wychowywaniem dzieci z pracą w show biznesie i w dodatku zawsze wyglądają olśniewająco. Oto gorące i samotne mamy!
 • Weronika Książkiewicz, uznawana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, 5 lat temu rozebrała się dla "Playboya". Teraz gwiazda przyznaje, że żałuje tego kroku. Dlaczego więc się na niego zdecydowała?
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski jesień/zima 2012/2013
  Wczoraj wieczorem warszawskie Soho Factory przeżyło prawdziwy najazd gwiazd. A wszystko to za sprawą odbywającego się tam pokazu najnowszej kolekcji słynnego duetu Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie, jak prezentowały się stylowe panie.
 • Weronika Książkiewicz na premierze Central Park West
  Pamiętacie nogę Angeliny Jolie, która stała się obiektem kpin na rozdaniu Oscarów? Rodzima gwiazda wzięła sobie widać sprawę do serca. Weronika Książkiewicz zademonstrowała głęboko wyciętą spódnicę i zgrabne nogi nie w jednej, a w wielu różnych, coraz to bardziej fantazyjnych pozach! To się nazywa sztuka eksponowania nóg...
 • Wycięcia i rozcięcia w kreacjach gwiazd
  Rozcięcia sięgające aż do biodra i odsłaniające całe nogi. Fantazyjne wycięcia obnażające kawałki nagiej skóry, kreacje jakby „powycinane” nożyczkami, głębokie dekolty… Po takie chwyty sięgają celebrytki, aby kusić i przyciągać wzrok. Nawet długa balowa suknia tym sposobem może odsłonić sporo nagości… Jak wam się podobają gwiazdy w takich wycięciach i rozcięciach? Seksowne?