• Weronika Nowakowska
  Zdeterminowany sportowiec i kochająca mama bliźniaków - Weronika Nowakowska, jedna z najlepszych polskich biathlonistek w historii, zakończyła występy w Pucharze Świata. W niedzielę wystartowała po raz ostatni i zajęła w Tiumeni 29. miejsce.
 • Stefan Hula, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Kamil Stoch
  Przynależność do ścisłej światowej czołówki podczas igrzysk w Pjongczangu potwierdzili polscy skoczkowie narciarscy. Większość z rekordowej 62-osobowej kadry biało-czerwonych w Korei Południowej wypadła na miarę możliwości, ale bez błysku. Kilka rozczarowań też było.
 • Weronika Nowakowska
  Weronika Nowakowska przed wyjazdem do Pjongczang zapowiadała, że nie jedzie do Korei na wycieczkę. Słowa jednak nie zostały poparte czynami. O podium na olimpiadzie nawet się nie otarła. Mimo tego biathlonistka, nie szczędzi ostrych słów wszystkim, którzy ją krytykują za słabe występy.
 • Weronika Nowakowska
  "Saneczkarze i bobsleiści bez toru, biegacze bez tras. A oczekiwania jak wobec Norwegii i Niemców. Część z nas już nawet nie chce zabierać głosu. Poskarżymy się jaka jest w Polsce baza, to jeszcze nas politycy podepną pod swoją wojnę rząd-opozycja" - mówi w gorzkiej rozmowie z Pawłem Wilkowiczem ze sport.pl biathlonistka Weronika Nowakowska. Deklaruje również, że odchodzi ze sportu.
 • Weronika Nowakowska
  Szósta w czwartkowym sprincie Weronika Nowakowska o dwie pozycje poprawiła się w biegu na dochodzenie na 10 km biathlonowego Pucharu Świata w Oberhofie. Zwyciężyła liderka klasyfikacji generalnej reprezentantka Słowacji Anastasiya Kuzmina.
 • Weronika Nowakowska
  Biathlonistka Weronika Nowakowska, która reprezentowała Polskę w trwających w Oslo-Holmenkollen mistrzostwach świata, ogłosiła, że jest w ciąży. 29-letnia zawodniczka zajęła wraz z koleżankami czwarte miejsce w piątkowej sztafecie 4x7,5 km.