• Walec drogowy
  Do wakacji 2019 roku powinien powstać nowy węzeł Niepołomice na autostradzie A4 w woj. małopolskim, który poprawi dojazd do tego miasta i znajdującej się w nim strefy gospodarczej. GDDKiA ogłosiła przetarg na wykonawcę tej inwestycji.
 • Korek na drodze
  Droga ekspresowa S79 zablokowana przez drogowców. Jak wynika z komunikatu GDDKiA w obrębie węzła Marynarska zamknięty został ciąg główny oraz łącznica zjazdowa w kierunku Centrum Warszawy. A wszystko przez awarię i wodę, która zalała jezdnie.
 • Wiesz jak wiązać krawat ale z szalikiem masz jeszcze duży problem?
  Szalik spełnia swoje zadanie nie tylko chroniąc szyję przed zimnym powietrzem, ale również dodając mężczyźnie elegancji i kształtując jego styl. Oto kilka porad jak modnie i estetycznie zawiązać szal i z jakim rodzajem okrycia wierzchniego najlepiej go połączyć.
 • Autostrada A2
  Czesko-niemiecka firma Bogl a Krysl próbuje uzyskać zgodę GDDKiA na wyłączanie jezdni w jednym kierunku w rejonie Żyrardowa. Wszystko po to, by w założonym terminie, czyli do 15 października, dokończyć inwestycję. Dodatkowe utrudnienia dla kierowców będą ceną za pośpiech przed Euro 2012.
 • Wybudują węzeł drogowy nad obwodnicą
  Firma Ziajka z Wrocławia wygrała przetarg na budowę węzła drogowego, który ma powstać przy skrzyżowaniu obwodnicy północnej Opola i ulic Budowlanych i Sobieskiego - poinformował Miejski Zarząd Dróg w Opolu. Miasto zapłaci za budowę węzła 37,5 mln zł.
 • Jeśli krawat w twoim życiu jest gadżetem jedynie okazjonalnym, to wraz z koniecznością założenia go na szyję pojawia się problem „co wybrać?”. Nie łódź się, tak będzie zawsze
  Dobrze dopasowany krawat przyciąga uwagę. Jest detalem podkreślającym styl, dodającym klasy, a nawet tuszującym mankamenty sylwetki. Zmieniając krawat modyfikujemy swój wizerunek, ale jego nieprawidłowy dobór sprawi, że będziemy wyglądać co najmniej śmiesznie. Czym kierować się przy wyborze krawata?