• Gwiazda George'a Michaela
  Brytyjska policja poinformowała w piątek, że przeprowadzona obdukcja zwłok słynnego piosenkarza George'a Michaela, zmarłego w niedzielę, nie dała jednoznacznych wyników. Konieczne będą dalsze badania, aby ustalić przyczynę jego śmierci - podał serwis BBC.
 • Świąteczny rekord hitu Mariah Carey
  Przedświąteczny tydzień w serwisie streamingowym Spotify należał do Mariah Carey. A dokładniej, do jej słynnej bożonarodzeniowej piosenki "All I Want For Christmas Is You". Była ona najchętniej odtwarzaną przez internautów.
 • Największe świąteczne hity wszech czasów:
  Co roku to samo – słyszymy je w każdym sklepie i z każdego odbiornika radiowego. Bywa, że mamy ich serdecznie dość, a jednak bez tych piosenek święta nie byłyby takie same…
 • "Last Christmas" – Wham!
  Są na tym świecie rzeczy niezmienne, jak to, że w Boże Narodzenie chcemy oglądać "Kevina" i nucić "Last Christmas" zespołu Wham! Oto największe – naszym zdaniem – świąteczne hity wszech czasów.
 • 1. "Last Christmas" – Wham!
  Bohater książki i filmu "Był sobie chłopiec" na pytanie, z czego tak naprawdę żyje, wyjaśniał, że z piosenki taty. Wygodne życie zapewniały mu tantiemy za kolędę, skomponowaną przed laty przez jego ojca. Jeżeli tak, to George Michael dzięki "Last Christmas" nie powinien się martwić o środki do życia... Oto największe – naszym zdaniem – świąteczne hity, bez których trudno sobie wyobrazić Boże Narodzenie...
 • George Michael: Czego się wstydzę™? Od czego tu zacząć...
  Czego wstydzi się George Michael? Swojej fryzury i kolczyków z lat 80, ale nie tylko...
 • Oto 10 utworów najczęściej słuchanych w tegoroczne Boże Narodzenie w Polsce:
  Niektóre rzeczy się nie zmieniają. W Boże Narodzenie chcemy oglądać "Kevina" i nucić "Last Christmas" zespołu Wham! Ta piosenka była najczęściej słuchanym utworem w Spotify podczas tegorocznych Świąt w Polsce. Na świecie zaś królował przebój "All I want for Christmas is you" Mariah Carey.
 • George Michael i Andrew Ridgeley znów zaśpiewają razem
  George Michael i Andrew Ridgeley chcą jeszcze raz stanąć razem na scenie jako Wham! Legendarna grupa, znana z hitów "Wake me up before you Go-Go" i "Last Christmas" po 30 latach od założenia chce przypomnieć o sobie fanom. Koncert miałby się odbyć jeszcze w tym roku.
 • George Michael
  George Michael – właśnie ukazała się reedycja jednej z jego najpopularniejszych płyt "Faith". To jego solowy debiut z 1987 roku. Znalazły się na nim przeboje "Faith" i "Father Figure". Przy tej okazji przypominamy kroki milowe w życiu legendy popu...
 • George Michael wciąż wierzy
  31 stycznia na sklepowych półkach znajdzie się znów debiutancki albumu George’a Michaela "Faith".