• ślub Mai Bohosiewicz
  To było wyjątkowe zakończenie roku dla Mai Bohosiewicz i jej partnera, Tomasza Kwaśniewskiego. Para, która ma wspólnie dwójkę dzieci, powiedziała sobie "tak" podczas ceremonii zorganizowanej w sylwestrowy wieczór.
 • Leonardo DiCaprio
  I co z tego, że wciąż (mimo 5 nominacji) nie dostał Oscara i jest obiektem drwin twórców memów zalewających internet? Otóż niewiele, bowiem Leonardo DiCaprio jest najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Właśnie znalazł się na szczycie listy opublikowanej przez "The Hollywood Reporter". Kto jeszcze jest tak ceniony w Fabryce Snów?
 • Leonardo DiCaprio nie będzie śpiewał
  Leonardo DiCaprio nie otrzymał roli w musicalu "Moulin Rouge!", bo jego umiejętności wokalne pozostawiają wiele do życzenia.
 • Carey Mulligan: Nigdy dotąd nie grałam w filmie, w którym byłabym tak dobrze ubrana
  ">>Wielki Gatsby<< ma rozmach większy niż cokolwiek, w czym do tej pory brałam udział" – mówi Carey Mulligan, która zagrała w filmie Baza Luhrmana jedną z głównych ról. Głośna superprodukcja 27 września trafi do sklepów na płytach DVD i Blu-ray.
 • Fergie śpiewa dla Wielkiego Gatsby'ego
  Kilka miesięcy po premierze filmu "Wielki Gatsby", Fergie opublikowała teledysk do piosenki pochodzącej z soundtracku.
 • Carey Mulligan wysunęła się na prowadzenie w rywalizacji o rolę Hillary Clinton w filmie "Rodham".
 • Leonardo DiCaprio w Cannes
  "Wielki Gatsby to wielki DiCaprio", "DiCaprio to wielka zaleta filmu", "DiCaprio to najlepszy Jay Gatsby w historii kina" – pisali krytycy po premierze ekranizacji słynnej powieści Francisa Scotta Fitzgeralda w Cannes 66.
 • Lana Del Ray
  Baz Luhrman przyzwyczaił swoją widownię do tego, że w takim samym stopniu dba, o jakość swego filmowego dzieła, jak i towarzyszącej mu muzyki. Swą najnowszą propozycję – ekranizację powieści F. Scotta Fitzgeralda Luhrman uzupełnił piosenkami w wykonaniu "najgorętszych" obecnie artystów muzyki popularnej. W jego filmie usłyszymy premierowe nagrania oraz kilka zaskakujących coverów. Oto największe gwiazdy śpiewające dla "Wielkiego Gatsby'ego".
 • "Wielki Gatsby" z Cannes do polskich kin
  "Wielki Gatsby" otworzył najważniejszy festiwal filmowy świata i – jak można się było spodziewać – podzielił krytyków, którzy o nowym dziele Baza Luhrmanna piszą albo dobrze albo bardzo źle. I tylko jedno nie budzi kontrowersji – genialna rola Leonardo DiCaprio ("Wielki Gatsby to wielki DiCaprio", "DiCaprio to wielka zaleta filmu", "DiCaprio to najlepszy Jay Gatsby w historii kina"). Dwa dni do canneńskiej premierze głośna superprodukcja wchodzi na ekrany polskich kin, a my przedstawiamy recenzentów za i przeciw Gatsby'emu.
 • "Wielki Gatsby" – kolejny odlot Baza Luhrmana
  Baz Luhrmann uwielbia wystawne dekoracje i inscenizacyjny przepych. "Wielki Gatsby" w jego reżyserii zmienia się w dekadencką imprezę.