Minister Jaki kontra KOD w Stargardzie. "Państwo weźmie się za alimenciarzy, dlatego to tak bardzo boli KOD-owców"
31 marca 2017Pobyt w więzieniu to nie mają być wakacje, dlatego wysyłamy osadzonych do pracy – mówił w piątek w Stargardzie wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Zaznaczył, że dzięki wprowadzeniu "Programu pracy więźniów" zwiększono zatrudnienie osadzonych o 30 proc. Podczas konferencji prasowej z wiceministrem Jakim na Rynku Staromiejskim zebrała się grupa ok. 20 członków Komitetu Obrony Demokracji.