• Warszawa. Widok na PKiN
  Pieniądze ze sprzedaży działek miasto wyda na nowe szkoły, by rozładować dwuzmianowość wprowadzoną reformą edukacji.
 • Akrobacje na wysokościach
  Akrobacje na wysokościach są w Rosji niezwykłe popularne. W sieci pojawia się najwięcej filmów właśnie z rosyjskimi miłośnikami adrenaliny. Zobaczcie ekstremalne wyczyny młodych Rosjan!
 • Dawna chluba i symbol Nowego Jorku. Tak budowano bliźniacze wieże WTC
  Kiedy zakończono budowę, północna wieża World Trade Center była najwyższym budynkiem na świecie. Co prawda dwa lata później WTC zostało zdetronizowane przez drapacz chmur Sears Tower z Chicago, ale nie przeszkodziło to, by "bliźniaki", jak nazywano oba wieżowe, stały się symbolem Nowego Jorku, obok Statuy Wolności. Zobacz, jak budowano kompleks WTC zniszczony w ataku terrorystycznym 11 września 2001 roku.
 • Mieszkanie
  Emblematyczne hiszpańskie budynki na sprzedaż. Właściciela zmieniły już słynny "barceloński ogórek"i madrycki Edificio Espania. Na nabywców czekają kolejne. Przyczyną wystawienia na sprzedaż często zabytkowych nieruchomości są problemy finansowe ich właścicieli.
 • Warszawie przybędzie kolejny wieżowiec
  Fundusz inwestycyjny BBI Development wspólnie z Archidiecezją Warszawską chce budować nawet 180-metrowy wieżowiec w centrum miasta. Budynek ma stanąć w centrum miasta, na rogu Nowogrodzkiej i Emilii Plater. Potrzeba jeszcze zgody władz miasta i...Watykanu - informuje tvnwarszawa.pl
 • Centrum Warszawy
  Najwyższy wieżowiec w Polsce za rok stanie we Wrocławiu. Kilka lat później stolicę Dolnego Śląska wyprzedzi w tym wyścigu Warszawa. Ale na prawdziwy rekord ma szanse Kraków, gdzie może stanąć najwyższy budynek w Europie - wylicza "Metro".