• Karolina Korwin Piotrowska, Wkitoria Grycan
  Grycanki od pewnego czasu robią co mogą, by powrócić do show biznesu. Ich wzmożoną aktywność na portalach społecznościowych oraz czerpanie wzorców z rodziny Kardashianów, skrytykowała Karolina Korwin Piotrowska.
 • Wiktoria Grycan
  Rodzina Grycanów wielokrotnie była nazywana przez media "polskimi Kardashianami". 19-letnia Wiktoria jest mocno wpatrzona w swoją amerykańską idolkę, czyżby chciała podbić show biznes takimi metodami, jak Kim?
 • Marta i Wiktoria Grycan
  Mimo że zarówno Marta, jak i Wiktoria Grycan wielokrotnie podkreślały, jak bardzo kochają swoje krągłości, obie straciły co najmniej po kilka kilogramów. Zobaczcie!
 • Wiktoria Grycan z chłopakiem na imprezie
  Czyżby serce Wiktorii Grycan było już zajęte? Nastoletnia córka Marty Grycan pojawiła się na imprezie w towarzystwie młodego mężczyzny. Oboje ubrani na czarno, prezentowali się nieco demonicznie. Co łączy młodą celebrytkę z tajemniczym towarzyszem?
 • Najlepsze partie w Polsce
  Są piękni, młodzi, utalentowani i mają w perspektywie ogromne fortuny. "Fakt" opublikował ranking dzieci polskich milionerów, które zdaniem tabloidu, stanowią najlepsze partie w Polsce.
 • Marta i Wiktoria Grycan przebrane na Halloween
  Marta Grycan oraz jej córka Wiktoria nie przepuszczają żadnej okazji do lansowania się na salonach. Obu pań mogło także zabraknąć na jednej z największych Halloweenowych imprez w stolicy. Wiktoria w seksownym stroju kobiety-kota, Marta zaś przebrana za anioła zrobiły ponoć furorę w modnym klubie Utopia, w którym odbywała się zabawa. Oto, jak się prezentowały.
 • Wiktoria Grycan
  Wprawdzie Wiktoria właśnie wyznała, że na TO jeszcze przyjdzie czas, ale mając na uwadze, jak szybko rozwija się kariera wszystkich pań Grycan, można się spodziewać, że roznegliżowane zdjęcia 16-latki robiącej karierę modelki "plus size" pojawią się raczej wcześniej niż później...
 • Wiktoria Grycan
  Sławna córka sławnej mamy już niejednokrotnie mówiła, że jej marzeniem jest praca w modelingu i jak widać, jego realizację traktuje bardzo poważnie. W miniony weekend nastolatka była gwiazdą pokazu mody "plus size". Zobaczcie, jak wypadła.
 • Wiktoria Grycan
  Złośliwi mówią, że gdyby nie wiedzieli, to trudno byłoby im odgadnąć, że 16-letnia Wiktoria to córka swojej matki, a nie odwrotnie... Ona jednak zupełnie się tym nie przejmuje, pozostaje wierna seksownemu stylowi i bryluje na salonach. Zobaczcie, jak "słodka szesnastka" podbijała polski show-biznes przez ostatni rok i oceńcie jej "look".
 • Marta, Wiktoria i Weronika Grycan szturmem zdobył polski show biznes. Choć wielu sądziło, że ich obecność w mediach będzie chwilowa, one wciąż mają się świetnie, a ich kariery rozwijają się w zawrotnym tempie. Jak donosi "Fakt", Grycanki są zasypywane ofertami pracy o iście gwiazdorskich warunkach.