• Elżbieta Bieńkowska
  Wicepremier oraz minister infrastruktury i rozwoju Elżbieta Bieńkowska zdobyła tytuł Polityka Roku i statuetkę Wiktora 2013. "Wielka klimatolożka" - skomentowała sama laureatka.
 • Wiktory 2012
  Wiktory, czyli nagrody dla osobistości telewizyjnych, przyznano po raz 28. Tegoroczna gala odbyła się na Zamku Królewskim. Przyciągnęła nie tylko celebrytów i prezenterów znanych z małego ekranu. Nie zabrakło również polityków.
 • Jarosław Kuźniar
  Do nagrody Wiktora 2012 nominowano w sumie 50 osób w 10 kategoriach. Uroczystość wręczenia Wiktorów odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie w sobotę 6 kwietnia. Na razie nie wiadomo, która telewizja pokaże ceremonię wręczenia nagród. Oto lista nominowanych w kategoriach Komentator lub Publicysta oraz Prezenter TV.
 • Dwie gwiazdy w kreacjach jednej marki
  To jedna z ulubionych marek polskich gwiazd. Ostatnio w kreacje duetu designerskiego Bohoboco, na tej samej imprezie, pojawiły się aż dwie sławne Polki. Obie kusiły wycięciami odsłaniającymi ciało. Która wypadła lepiej?
 • Patricia Kazadi na gali Wiktorów
  To był negliż w wyjątkowo pięknym wydaniu. Sporą dawkę golizny równoważył gustowny krój niezwykłej kreacji. Oto udany przepis na odrobinę nagości w wydaniu Patricii Kazadi
 • Justyna Pochanke z córką
  Justyna Pochanke niezbyt często gości na stołecznych salonach. Tym razem jednak zrobiła wyjątek - ale nie miała innego wyjścia, bo była nominowana do Wiktora. I go dostała!
 • Kreacje na gali Wiktorów
  Był blask, był pokaz wyszukanej elegancji i najnowszych trendów. Na galę rozdania Wiktorów tłumnie ściągnęły osobistości świata mediów – nawet te rzadko oglądane na czerwonym dywanie. Znane twarze polityki, szklanego i srebrnego ekranu zaprezentowały strojne kreacje. Małgorzata Tusk, Grażyna Torbicka i Paulina Sykut wystąpiły w prześwitach, Ewa Ewart i Magda Gessler w małej białej, Danuta Wałęsa i Marzena Słupkowska w modnym połączeniu czerni i bieli a cała plejada sław w hicie sezonu – morskich odcieniach. Galę zdominowały suknie w wersji maxi. Zobacz zdjęcia!
 • Donald i Małgorzata Tusk na gali rozdania Wiktorów
  To był pokaz szyku i gorących trendów. Donald Tusk, który odebrał Wiktora w kategorii „polityk roku”, na ceremonii rozdania nagród pojawił się wraz z małżonką. Tuskowie zaprezentowali się jako modny i dobrany duet. Oto zdjęcia!
 • Maciej Stuhr otrzymał Wiktora w kategorii Osobowość Telewizyjna
  Sześć dni po ceremonii, w porze obiadu i przez pół godziny – czy na taką relację zasługuje gala wręczenia nagród dla telewizyjnych osobowości?
 • Kinga i Marek - to się nazywa wielkie wejście
  Od czasu rozwodu z Tomaszem Lisem wszędzie bywała sama. Te czasy ma już jednak za sobą. U jej boku oficjalnie pojawił się przystojny prawnik i wszystko wskazuje na to, że zagości tam na dłużej.