Debel Radwańska-Hantuchova gra dalej
25 czerwca 2011 Agnieszka Radwańska i Słowaczka Daniela Hantuchova po wygranej z austriackimi tenisistkamii Sandrą Klemenschits i Tamirą Paszek 6:3, 6:2 awansowały do drugiej rundy w wielkoszlemowym turnieju na trawiastych kortach w Wimbledonie (pula nagród 14,6 mln funtów).