• Windows 10
  Kiedy w 1983 roku oficjalnie zapadła decyzja, że Microsoft zaczyna pracować nad uniwersalnym systemem dla użytkowników właśnie wykluwającego się rynku komputerów osobistych, nikt nie spodziewał się, że to, co właśnie powstaje - "Windows" - będzie prawdziwym oknem do innego, cyfrowego świata. Takiej rewolucji nie przyniesie na pewno premierowy Windows 10.
 • Pulpit Windows 10
  Kto jeszcze pracuje na Windows XP, spotka się pod koniec lipca z niemiłą niespodzianką. Microsoft wykluczył bowiem użytkowników tego starego systemu z programu darmowej aktualizacji systemu operacyjnego do Windows 10.
 • Komputer
  Windows 7, jeden z najbardziej popularnych systemów operacyjnych w histor Microsoft odchodzi do lamusa. Koncern kończy bowiem wsparcie dla systemu - nie będzie mowy o darmowej pomocy technicznej, czy nowych funkcjach systemu.
 • Windows 10
  Microsoft udostępnił pierwszą wersję nowego Windowsa do testów. Czy nowy system operacyjny spodoba się użytkownikom, czy też okaże się niewypałem? Oto wrażenia z użytkowania programu.
 • Surface 2 Pro
  Laptopy powoli stają się przeżytkiem. Ich rolę zajmują tablety - oferują one podobną wydajność, są jednak dużo bardziej mobilne. Do tego pojawia się coraz więcej urządzeń z Windows 8 na pokładzie, na których bez problemu uruchomimy każdy program z domowego komputera.
 • Komputer w internecie
  Windows 8 nie przyjął się zbyt dobrze - nowy interfejs, który sprawdza się tylko na ekranach dotykowych,  czy skasowanie przycisku start wywołało niechęć internautów. Teraz nadchodzi wielki zestaw poprawek, który to wszystko ma zmienić.
 • iiyama T2452MTS
  Windows 8 to system operacyjny, który idealnie da się obsługiwać dotykiem. To, co sprawdza się jednak na tabletach i laptopach, na desktopach staje się problemem. Z pomocą użytkownikom przychodzi iiyama, która przygotowała domowe monitory dotykowe.
 • Mysz na klawiaturze
  Windows 8 nie okazał się hitem sprzedaży. Użytkownikom ciężko jest pogodzić się z brakiem menu start i interfejsem dotykowym metro. Dlatego też, jak głoszą plotki, już latem Microsoft chce naprawić ten błąd wypuszczając "Blue".
 • Asus Transformer TX-300
  Tablet czy laptop? Ten problem nie dotyczy tych, którzy zdecydują się na kupno nowego Asusa Transformera. To urządzenie, pracujące pod kontrolą Windows 8 może być notebookiem, wystarczy jednak odczepić ekran i mamy porządny tablet.
 • Dell XPS-12
  Dell wprowadza do sprzedaży swe nowe laptopy i komputery oparte na Windows 8. Najciekawiej zapowiada się XPS-12, który to laptop łatwo można zmienić w tablet. Niestety jego cena jest porażająca.