Śląskie: Kierowca autobusu z pozytywnym wynikiem narkotestu
09 lipca 2020Prawo jazdy kierowcy autobusu miejskiego z Rybnika zatrzymali w czwartek – wobec uzyskania pozytywnego wyniku narkotestu – policjanci tamtejszej drogówki. 41-latek kierował autobusem zewnętrznej firmy obsługującej kursy na zlecenie samorządowego Zarządu Transportu Zbiorowego w Rybniku.