Burmistrz Nowego Jorku: Koronawirus żyje i ma się dobrze
24 kwietnia 2020Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio, nawiązując do bolesnych statystyk dotyczących SARS-CoV-2, powiedział w czwartek, że w mieście wirus "żyje i ma się dobrze”. Dzień wcześniej odnotowano ponad 2500 nowych przypadków zakażeń i 320 zgonów.