• Koty wprost uwielbiają zwracać na siebie uwagę i czasami bywają w tym bardzo stanowcze. Futrzak będący bohaterem tego nagrania, stracił cierpliwość do swojej pani, która próbowała zająć się czytaniem gazety i śmiała ignorować jego obecność. Zobaczcie, kto wygrał to starcie.
 • Wszyscy znamy wiersz Wisławy Szymborskiej o kocie z utęsknieniem czekający w pustym mieszkaniu na pana, który już nie wróci. Zwierzak filmiku, który robi furorę w internecie, miał to szczęście, że jego ukochany pan, po 6 miesiącach rozłąki wrócił, by się z nim spotkać. Jak zareagował na jego przybycie oddany czworonóg?
 • Ośnieżone góry
  W nowelizacji kodeksu cywilnego znalazł się sporny zapis dający inwestorom budującym wyciągi prawo zajmowania prywatnych gruntów. Zapis porównywany jest do słynnej afery Rywina i fragmentu zdania "lub czasopisma" usuniętego z rządowego projektu nowelizacji Ustawy o radiofonii i telewizji. 
 • Pozew zbiorowy przeciw Dom Development
  Właściciele mieszkań w warszawskim apartamentowcu złożyli w sadzie pozew zbiorowy przeciw Dom Development. To właśnie ten jeden z największych deweloperów w Polsce wybudował dom w dzielnicy Ochota, który - jak twierdzą właściciele - ma wady.
 • Czeczeński właściciel Neuchatel rozwiązał klub
  Czeczeński właściciel Neuchatel Xamax Bułat Czagajew rozwiązał szwajcarski klub, który istniał 42 lata. Poinformował o tym we wtorek po powrocie z Dubaju, dając piłkarzom i trenerom wolną ręką w szukaniu nowych pracodawców.
 • Empik zmieni właściciela
  Sieć handlowa NFI Empik Media & Fashion będzie miała nowego właściciela. Grupa Eastbridge, która ostatnio zarządzała wartą 830 milionów spółką chce sprzedać swoje udziały. Zainteresowane kupnem są podobno pięć prywatnych funduszy, w tym Penta Investment i Advent International.
 • Klaudiusz Sytek przebył drogę dd komandosa do przedsiębiorcy
  Klaudiusz Sytek działa w biznesie od 1994 r. Dzięki doświadczeniu wśród start-upów wybiera te, w które warto zainwestować. Na rynek NewConnect wprowadza teraz wywiadownię Montu.
 • Mir domowy to według KK - wolność niezakłóconego korzystania z domu, mieszkania, lokalu, pomieszczenia albo ogrodzonego terenu
  Właściciel mieszkania, które jest wynajmowane, nie ma prawa wchodzić do niego bez wcześniejszego poinformowania o tym najemcy. W przeciwnym razie może zostać oskarżony o naruszenie miru domowego.