Skandal we Włoszech. Papieroski i zabawy na oddziale intensywnej terapii
30 marca 2011 Dyrekcja oddziału służby zdrowia w Grosseto w środkowych Włoszech zawiesiła w obowiązkach dwóch lekarzy i pięciu pielęgniarzy po tym, gdy na Facebooku znaleziono ich zdjęcia z oddziału intensywnej terapii, gdzie bawili się i palili papierosy w pobliżu pacjentów.