• Volvo XC90
  Kurtyna w górę! Volvo rozpoczęło wielkie show - szwedzki producent ujawnił efekty pracy swoich inżynierów. Co ciekawe kierowcy rzucili się na ten nowy model bez oglądania fotografii, nie mówiąc już o jeździe próbnej. Powód? Oto rozwiązanie zagadki - zobacz pierwsze zdjęcia NOWEJ generacji XC90.
 • Wnętrze nowej warszawy - "Wratislavia" to wersja auta
  Symbol orła na kierownicy. Nawiewy powietrza jak w legendarnej warszawie 223. "Zaczęliśmy prace nad przygotowywaniem wnętrza" - mówi w rozmowie z portalem dziennik.pl Michał Koziołek pomysłodawca projektu przywrócenia do żywych legendy polskich dróg. Zobacz, jak wygląda kabina nowej warszawy.
 • Cosmopolitan
  Można oglądać mieszkania pokazowe w jednej z najdroższej lokalizacji w Warszawie. Stawki zaczynają się od 22 tys. zł za mkw. W tej cenie włoskie marmury, kawiarka, dębowe podłogi... Gdzie się znajduje? 
 • Wnętrze nowego audi TT
  Niemiecki producent w Las Vegas podczas wystawy Consumer Electronics Show (CES) odsłonił po raz pierwszy wnętrze nowego audi TT. Auto jeszcze w 2014 roku pojawi się na rynku.
 • Mercedes klasy C
  Mercedes ujawnia pierwsze zdjęcia nowej klasy C. Niemiecki producent naszpikował swoją limuzynę niesamowitymi bajerami. Na długiej liście jest np. klimatyzacja korzystająca z sygnału GPS…
 • Mercedes klasy S
  Masaż gorącymi kamieniami w aucie? Dla Mercedesa nie ma problemu! Niemiecki producent pochwalił się bajerami jakie będzie mieć nowa klasa S. Opublikował też pierwsze zdjęcia kolejnego wcielenia słynnej limuzyny…
 • Zamień dziecięcy pokój w rancho
  Kolekcja mebli Nostalgia została zainspirowana klasycznym wzornictwem. Rustykalny charakter nowej linii marki Pinio, drewno w postarzanym wykończeniu tworzy w dziecięcym pokoju przytulny nastrój. Wybór elementów kolekcji oraz możliwość dowolnego ich komponowania pozwala zaaranżować pokój zarówno dla niemowlęcia, jak i przedszkolaka czy nawet nastolatka.