• Paweł Kukiz
  "Mało brakowało, a zajechałbym się jak świętej pamięci Wodecki" - mówi Paweł Kukiz w RMF FM. Jak dodaje, do szpitala trafił "w momencie, kiedy to był już ostatni dzwonek". Polityk pytany, czy Kukiz'15 chce być partią prezydencką, powiedział, że Kukiz'15 nie jest partią polityczną, ale - jak zastrzegł - "być może będziemy zmuszeni, by założyć partię".
 • Zbigniew Wodecki odbiera Fryderyka za "utwór roku" z rąk Jeana Michela Jarre'a
  Członkowie Akademii Fonograficznej głosują albo bez głębszej refleksji, zastanowienia, poganiani kolejnym mailem lub SMS-em wysyłanym przez ZPAV, albo też zgodnie z zasadą "szwagier u szwagra zawsze nagra" wspierają tych, którzy są najbliżej, z którymi łączy ich najwięcej.
 • Na takie wyznanie nie każdy mógłby sobie pozwolić. Tymczasem muzyk Zbigniew Wodecki w "Super Expressie" bez wstydu opowiada, jak w młodości okradał samoloty na lotnisku w Krakowie.
 • Jury show
  Nie ma dnia bez sensacyjnych wieści z frontu walki o obsadę najpopularniejszego show TVN. Ale dzisiejsza wiadomość o Zbigniewie Wodeckim przebija wszystkie!
 • Wodecki ocenił surowo, a teraz ma wyrzuty
  To była pierwsza taka sytuacja w historii polskiej edycji "Tańca z Gwiazdami". Zbigniew Wodecki dał jednej z par notę niższą niż zawodowa sędzina Iwona Pavlović. Nic dziwnego, że zaczęły go gryźć wyrzuty sumienia.