• Hubert Hurkacz
  Historia zatoczyła koło - zauważył w rozmowie z PAP najlepszy polski tenisista w historii Wojciech Fibak po sukcesie Huberta Hurkacza, który w sobotę wygrał turniej ATP w amerykańskim Winston-Salem.
 • Björn Borg i Wojciech Fibak
  Rządzili na kortach, a ich pojedynki przeszły do historii tenisa. Bjoern Borg i John McEnroe mierzyli się ze sobą 22 razy - każdy z nich wygrał 11 spotkań. Teraz na ekrany kin wszedł film "Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem", przedstawiający ich zaciekłą rywalizację w finale Wimbledonu w 1980 roku. Jaki naprawdę był szwedzki as tenisowy Björn Borg? Co napędzało porywczego Amerykanina Johna McEnroe? O tym m.in. rozmawialiśmy z legendą polskiego tenisa, Wojciechem Fibakiem, który doskonale znał obu zawodników.
 • Kate Rozz, Doda
  Kate Rozz to dość zagadkowa postać, która zaistniała w polskim show biznesie za sprawą krótkiego i jak się później okazało, nie do końca prawdziwego małżeństwa z Piotrem Adamczykiem. Zdaniem Karoliny Korwin Piotrowskiej, celebrytka musi mieć mocne plecy w polskim show biznesie.
 • Kate Rozz i Doda
  Kate Rozz, której rozpoznawalność przyniósł krótki romans z Piotrem Adamczykiem, zaprosiła swoją koleżankę, Dodę do Paryża. Jak twierdzą jej znajomi, chciała ponoć zeswatać piosenkarkę z jednym ze swoich francuskich kolegów.
 • Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą Jędruszczak
  Córka Małgorzaty Foremniak ma 21 lat i stawia swoje pierwsze kroki jako projektantka. Chcąc być samodzielną, Ola rozpoczęła także pracę w galerii sztuki, należącej do Wojciecha Fibaka. Jednak jej mama nie jest ponoć tym faktem zachwycona.
 • Olga Fibak, Wojciech Fibak
  Olga i Wojciech Fibakowie od dwóch tygodni nie są już małżeństwem. Decyzję o rozstaniu podjęła ponoć żona byłego tenisisty po tym, jak prywatny detektyw dostarczył jej dowody na zdrady męża.
 • Wojciech Fibak i Olga Fibak
  Po ponad roku od złożenia pozwu i czterech rozprawach sądowych, Wojciech Fibak i Olga Sieniawska formalnie zakończyli swoje małżeństwo. Para znacznie wcześniej ustaliła szczegóły rozstania, dlatego w sądzie obyło się bez kłótni i dramatów.
 • skandale 2013
  Czym żył polski show biznes w 2013 roku? Oczywiście skandalami, których dostarczyły nam rodzime gwiazdy. Zobaczcie, kto zszargał swój wizerunek i czyja kariera legła w gruzach. Oto największe skandale polskiego show biznesu ostatnich 12 miesięcy.
 • Wojciech Fibak i jego żona Olga w październiku mieli stanąć przed sądem, by oficjalnie zakończyć swoje małżeństwo. W ostatnich dniach jednak, para wiele czasu spędza razem i wiele wskazuje na to, że do rozwodu nie dojdzie.
 • Jakie alimenty płacą gwiazdy polskiego show biznesu?
  Amerykańskie media wciąż donoszą o bajońskich alimentach, jakie płacą gwiazdy Hollywood. Czy w Polsce jest podobnie? Okazuje się, że choć nasi celebryci płacą na swoje dzieci znacznie mniej niż w USA, to wciąż są to wysokie kwoty.